Gdzie Jest Dziecko

Logo aplikacji 'Gdzie jest Dziecko'

Lokalizuj bliskich i bądź spokojny o ich bezpieczeństwo

  • namierzaj KAŻDY telefon komórkowy
  • otrzymuj powiadomienia o opuszczeniu miejsca np.szkoły
  • lokalizuj za pomocą SMS, aplikacji mobilnej lub www
Wysyłanie SMS w celu aktywacji

1. Wyślij SMS

Usługę aktywujesz bezpłatnym SMSem.

Dodawanie Bliskiego przy użyciu telefonu

2. Dodaj Bliskiego

Osobę, którą chcesz lokalizować możesz dodać do usługi przez SMS, aplikację na telefonie lub za pomocą konta na www.

Wyrażenie zgody na lokalizację przez Bliskiego

3. Bliski wyraża zgodę

Bliski zgadza się na lokalizację wysyłając SMS.

Bliski zlokalizowany i widoczny na mapie w telefonie

4. Lokalizuj i Chroń

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej.

Szczegółowe informacje znajdziesz na https://www.gdziejestdziecko.pl/pomoc

Ważna informacja dla klientów


Szanowni Klienci,

Informuję, że Prezes UKE prowadzi wobec Orange Polska S.A. postępowanie, w ramach którego powziął wątpliwość co do zgodności z prawem realizowania przez Spółkę do klientów wysyłki SMS o treści: „Rewelacyjna wiadomość BEZPŁATNIE zobaczysz gdzie jest TERAZ Bliski. Wyślij sms (0 zł) o treści CP na 60504./14dniza darmo/ Potem 6,15z VAT tyg/Orange.pl” w okresie od 1 października 2015 do 29 lutego 2016 roku.

Dbając o Państwa dobro i chcąc rozwiać wątpliwości Prezesa UKE co do intencji Orange, chcielibyśmy zaproponować tym z Państwa, do których mogła zostać skierowana wysyłka SMS o powyższej treści w okresie pomiędzy 1 października 2015 roku do 29 lutego 2016 roku bonus – na wypadek, gdyby się okazało, że omyłkowo trafił do Państwa SMS, na którego otrzymanie nie wyrażaliście Państwo zgody, specjalny bonus.

Warunki przyznania i aktywacji bonusa są następujące:

Klientom, którzy w okresie 1 października 2015 roku do 29 lutego 2016 roku otrzymali SMS „Rewelacyjna wiadomość BEZPŁATNIE zobaczysz gdzie jest TERAZ bliski. Wyślij sms (0 zł) o treść CP na 60504 ./14 dni za darmo/ potem 6,15 z VAT tyg / Orange.pl” przysługuje możliwość korzystania z usługi „Gdzie jest dziecko” bezpłatnie przez okres 2 miesięcy. W celu aktywowania bonusa należy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 8082 w terminie do 3 października 2018 r. Bonus przysługuje klientom Orange niezależnie od tego, czy obecnie korzystają oni z usługi, czy też nie. Klientom, którzy są w bezpłatnym okresie korzystania z usługi i aktywują bonus, okres bezpłatnego korzystania z usługi wydłuży się o 2 miesiące, przy czym bonus będzie wykorzystany w pierwszej kolejności, zaś po upływie 2 miesięcy klient wykorzysta okres promocyjny w zakresie niewykorzystanym przed aktywowaniem bonusa.

Zobacz podobne treści

Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?