Zaloguj się

Internet domowy do 2 Gb/s

Wygrał*ś game booster - 3 mies. Światłowodu Pro 2.0


 • Geeku, zgarnij internet do 2 Gb/s łącznie na kilku urządzeniach przez pierwsze 3 miesiące na mistrzowskich warunkach!

 • Wyhacz też zwycięskie korzyści za zakup online i zostań GOAT-em.

 • Masz już Orange Światłowód, nieprzerwanie od 2023 r. najszybszy internet światłowodowy FTTH w rankingu SpeedTest.pl? To wbij level wyżej i wybierz Pro 2.0!

 • Jeszcze więcej możliwości

  Kliknij i bez wychodzenia z domu zyskaj prędkość do 2 Gb/s łącznie na wszystkich urządzeniach (do 1 Gb/s na jednym sprzęcie).

  Przyspiesz
 • Zupełnie nowa jakość

  Z Orange urządzisz się lepiej! Korzystaj z najnowocześniejszych urządzeń, w tym smartfonów, laptopów i sprzętów smart home, bez niezaplanowanych przerw czy spowolnień.

 • Dlaczego warto?

  Bo to sprawdzona opcja dla gamingowych geeków, którzy potrzebują ultraszybkiego łącza. Poza tym niezawodne rozwiązanie dla freelancerów i rodzin pełnych entuzjastów rozrywki online.

  Sprawdź

Łap mistrzowski światłowód dla graczy!

Podkręć tempo na łączach ze światłowodem do 2 Gb/s łącznie na wszystkich urządzeniach (do 1 Gb/s na jednym sprzęcie) i zgarnij kod -50% na 6 mies. subskrypcji Boosteroid! Graj wygodnie w chmurze i zapomnij o pobieraniu plików. Oferta z kodem Boosteroid (50% zniżki na 6 mies.) dostępna podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Dotyczy wszystkich zamówień na Światłowód do 8Gb/s oraz Światłowód Pro 2.0. Akcja trwa do wyczerpania zapasów kodów nie dłużej niż do 22.08.2024 r. Kod Boosteroid otrzymasz na podany podczas zamówienia adres mailowy. Kod jest ważny przez 7 dni od dnia otrzymania maila.
Sprawdź szczegóły

Tak to działa:

 • Prędkość na 1 urządzeniu: 
max 1 Gb/s

 • Łączna prędkość na wszystkich urządzeniach: max 2 Gb/s

 • Łączna prędkość na wszystkich urządzeniach: max 2 Gb/s

  Dowiedz się wiecej

Światłowód Pro 2.0
z Netflixem?

Netflix w pakiecie Orange Love Standard i Mini przez 6 miesięcy 
w prezencie dla nowych i obecnych klientów!
Sprawdź

Modem Funbox 6 dla Twoich usług

Teraz Twoje Wi-Fi będzie szybsze, wydajniejsze i stabilniejsze. Do dyspozycji masz aż 4 porty Ethernet - podłącz do modemu np. telewizor oraz konsolę i ciesz się rozrywką bez zakłóceń!
Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania