Zaloguj się

Program Re

Myślenie o planecie to już trend

Masz nowy smartfon i nie wiesz, co zrobić z tym poprzednim? Mamy rozwiązanie! Przynieś sprawny, używany sprzęt do salonu Orange. Odkupimy go od Ciebie w ramach Programu Re. A jeśli masz naprawdę stary telefon, wrzuć go do specjalnego pojemnika w salonie Orange. Zajmiemy się jego recyklingiem.
OdkupZwrot

Recykling - odkup

W salonie

Przynieś sprawny smartfon do salonu Orange, a nasz pracownik wyceni go na miejscu w kilka chwil. Jeśli zdecydujesz się odsprzedać nam urządzenie, otrzymasz bon na zakupy w naszych salonach.
Wymień na bon w salonie

Myślenie o planecie to już trend

Online

Nie chcesz iść do salonu? Wyceń sprawny smartfon w kilku prostych krokach, a następnie wyślij bezpłatnie kurierem. Pieniądze otrzymasz na konto. To aż tak proste!

Recykling - zwrot

Masz w szufladzie niesprawny telefon komórkowy i nie wiesz, co z nim zrobić? Wrzuć go do specjalnego pojemnika w dowolnym salonie Orange, a my zajmiemy się recyklingiem.
Sprawdź, jak oddaćZnajdź salon

Regeneracja - naprawa

W Orange naprawisz urządzenie, które uległo uszkodzeniu mechanicznemu lub zalaniu wodą, a wszystko dzięki usłudze Ochrona Smartfona, którą możesz kupić w Orange.
Poznaj Ochronę Smartfona

Renowacja - odnowa

Telefony odnowione

Poznaj ofertę telefonów, które dostały drugie życie. Są w pełni sprawne, gruntownie sprawdzone, kompletne i z gwarancją.
Poznaj ofertę

Outlet

Poznaj bogatą ofertę smartfonów z kończących się serii oraz poddanych profesjonalnemu liftingowi i doprowadzone do stanu „jak nowy”, a w dodatku w obniżonych cenach.

Modemy i dekodery odnowione

Urządzenia przechodzą proces odnowy.

Misja Re

Celem programu Re jest wdrażanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w odniesieniu do urządzeń. Zachęcamy w ten sposób do ich dłuższego używania, naprawiania, a także przekazywanie do odnowy i dalszego użytkowania. Orange również dba o regenerację modemów i dekoderów telewizyjnych. Re to cztery konkretne działania w trosce o planetę: wydłużanie życia urządzeń (regeneracja – naprawa), zwracanie ich do obiegu (recykling – zwrot, recykling – odkup) i dawanie im nowego życia (renowacja – odnowa).

Razem dla planety - wchodzisz w to?

Zobacz, co jeszcze Orange robi dla dobra naszej planety i jak Ty możesz pomóc.
Sprawdź, co robimy