Zaloguj się

Program Re

Myślenie o planecie to już trend

Jeśli w odmętach Twojej szuflady zalega telefon, którego nie używasz, dołącz do Programu Re. Możesz oddać swój sprawny smartfon i dać mu drugie życie.

A może masz też jakiś niesprawny telefon? Przynieś go do salonu Orange, a my zajmiemy się recyklingiem.
OdkupZwrot

Recykling - odkup

W salonie

Przynieś sprawny smartfon do salonu Orange, a nasz pracownik wyceni go na miejscu w kilka chwil. Jeśli zdecydujesz się odsprzedać nam urządzenie, otrzymasz bon na zakupy w naszych salonach.
Wymień na bon w salonie

Myślenie o planecie to już trend

Online

Nie chcesz iść do salonu? Wyceń sprawny smartfon w kilku prostych krokach, a następnie wyślij bezpłatnie kurierem. Pieniądze otrzymasz na konto. To aż tak proste!

Recykling - zwrot

Masz w szufladzie niesprawny telefon komórkowy i nie wiesz, co z nim zrobić? Wrzuć go do specjalnego pojemnika w dowolnym salonie Orange, a my zajmiemy się recyklingiem.
Sprawdź, jak oddaćZnajdź salon

Regeneracja - naprawa

W Orange naprawisz urządzenie, które uległo uszkodzeniu mechanicznemu lub zalaniu wodą, a wszystko dzięki usłudze Ochrona Smartfona, którą możesz kupić w Orange.
Poznaj Ochronę Smartfona

Renowacja - odnowa

Telefony odnowione

Poznaj ofertę telefonów, które dostały drugie życie. Są w pełni sprawne, gruntownie sprawdzone, kompletne i z gwarancją.
Poznaj ofertę

Outlet

Poznaj bogatą ofertę smartfonów z kończących się serii oraz poddanych profesjonalnemu liftingowi i doprowadzone do stanu „jak nowy”, a w dodatku w obniżonych cenach.

Modemy i dekodery odnowione

Urządzenia przechodzą proces odnowy.

Na czym polega odnowa telefonów, modemów i dekoderów?

 • Myślenie o planecie to już trend

  Program RE

 • Odsprzedaj nieużywany smartfon

  Program RE

 • Oddaj stary telefon do recyklingu

  Program RE

 • Odnowa dekoderów i modemów

  Program RE

 • Skąd się biorą? Jak wygląda odnowa? Czy warto je kupić?

 • Jak wygląda odnowa telefonów?

Myślenie o planecie to już trend

Misja Re

Celem programu Re jest wdrażanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w odniesieniu do urządzeń. Zachęcamy w ten sposób do ich dłuższego używania, naprawiania, a także przekazywanie do odnowy i dalszego użytkowania. Orange również dba o regenerację modemów i dekoderów telewizyjnych. Re to cztery konkretne działania w trosce o planetę: wydłużanie życia urządzeń (regeneracja – naprawa), zwracanie ich do obiegu (recykling – zwrot, recykling – odkup) i dawanie im nowego życia (renowacja – odnowa).

Razem dla planety - wchodzisz w to?

Zobacz, co jeszcze Orange robi dla dobra naszej planety i jak Ty możesz pomóc.
Sprawdź, co robimy