Rozrywka

Telewizor 55"
za
29
na start

Nowa jakość rozrywki
z Orange Love
i telewizorem
Samsung UHD TV

Telewizor 55"
za
29
na start

Najważniejsze cechy

HDR
Jasność i kontrast

4K Ultra HD
3840 x 2160

Filmy
i seriale VOD

UHD Upscaling
Poprawa jakości

Ultra Clean View
Czysty obraz

HDR Dimming

Jakość obrazu

Zdumiewająca jasność
Technologia HDR

HDR to nowy standard produkcji filmów i seriali. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje intensywnością barw. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doświadczyć we własnym salonie.

Naturalnie piękne kolory
Active Crystal Colour

Technologia Active Crystal Colour sprawia, że kolory są dokładniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa ulepszonego podświetlenia ekranu, dzięki któremu zwiększyła się nie tylko jakość obrazu, ale zmniejszyło też zużycie energii.

UHD 4K
Bardziej szczegółowy obraz

Telewizory Samsung wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K UHD (Ultra High Definition), czyli 4‑krotnie większej od najpopularniejszego obecnie standardu Full HD. Oznacza to, że staje się on jeszcze bardziej szczegółowy – niewidoczne dotąd detale nabierają ostrości, filmowe sceny stają się bogatsze, a kolory zyskują na intensywności i wyrazistości.

Lepsza jakość obrazu
Upscaling

Technologia upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny, 4‑stopniowy proces, który analizuje poszczególne parametry, aby obraz był jak najbardziej zbliżony do najwyższego standardu.

UHD Dimming
Obraz pełen szczegółów

Technologia UHD Dimming dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolorów i ostrości. Wydobywa najdrobniejsze szczegóły wyświetlanych treści i sprawia, że obraz staje się jeszcze bardziej realistyczny.

Jakość jak najbliższa UHD
Ultra Clean View

Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają zauważalnie lepiej.

Funkcje SMART REVIEW

Quick Connect i Smart View
Łatwiejsze odtwarzanie multimediów

Z pomocą funkcji Quick Connect i Smart View z łatwością udostępnisz filmy, zdjęcia i muzykę pomiędzy telewizorem a urządzeniami mobilnymi.

Możesz na przykład szybko pokazać rodzinie śmieszny filmik nakręcony smartfonem albo dokończyć na tablecie oglądanie serialu rozpoczętego na telewizorze.

Łatwe połączenie z internetem
Karta Sieciowa Wi‑Fi

Przy pomocy wbudowanej karty sieciowej Wi‑Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez użycia kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora.

Centrum domowej rozrywki
Wejścia HDMI

Telewizor Samsung posiada wejścia HDMI, do których podłączysz różnego rodzaju urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Z łatwością stworzysz swoje centrum najlepszej zabawy.

Specjalny system Tizen
Szybszy dostęp do ulubionych treści

System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. przeglądać internet i oglądać ulubione programy.

Procesor Quad Core
Wydajność bez kompromisów

Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie zaawansowane funkcje działają jeszcze płynniej.

#iwieszjak

#iwieszjak to cykliczny program, dzięki któremu poznasz tajniki najnowszych technologii telewizorów. W każdym odcinku będą je testować: Karolina i Jędrzej, nasi błyskotliwi prowadzący.

Do programu będą zapraszani ciekawi goście, którzy będą pomagać naszym prowadzącym.

Wzornictwo

Smukła forma
Nowoczesne wzornictwo

Elegancka, metaliczna ramka w kolorze srebrnym podkreśla smukłą formę telewizora. Delikatna podstawa eksponuje nowoczesny design urządzenia i sprawia, że wygląda ono pięknie z każdej strony.

Orange

Poznaj pełne możliwości pakietu Orange Love z nowoczesnym telewizorem Samsung UHD TV

 • Dostęp do serwisów
  internetowych
  na telewizorze, m.in.:
  Youtube, HBO GO
  i wiele innych

 • Biblioteka filmów
  i seriali VOD
  w zasięgu ręki

 • Zachwycająca
  jakość obrazu
  w technologii 4K
  (dostępne filmy
  i kanały TV 4K)

 • Centrum rozrywki
  dzięki połączeniu
  komputera
  z telewizorem
  przez port HDMI

 • Brak zbędnych kabli
  - teraz możesz
  łączyć telewizor
  z routerem
  za pomocą Wi-Fi

 • Film, który oglądasz
  na telewizorze,
  możesz dokończyć
  oglądać na tablecie
  lub smartfonie

 • Korzystając z HBO
  i Orange TV GO
  masz dostęp do
  filmów w jakości 4K

Chcesz kupić pakiet usług Orange Love i telewizor Samsung?
© 2016 Copyright Orange Polska S.A.
Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?