Menu główne

Oferta

Internet
domowy

Orange
Światłowód
300 Mb/s
za 49zł
miesięcznie

49 zł/mc przez 12 miesięcy, przy
umowie na 24 m-ce

Internet domowy


Możesz również
skorzystać z oferty
internetu z telewizją

Zobacz szczegóły

Ukryj szczegóły

Dane przesyłane w postaci światła obiegają Ziemię w ciągu ułamków sekund. Korzystając z Orange Światłowód możesz przesyłać dane bez barier, które w innych technologiach spowalniały Twój transfer. Światłowód gwarantuje stałą prędkość internetu - bez względu na to, ile urządzeń podłączysz do sieci.Przypomnij sobie niejedną przerwaną transmisję meczu czy zakłócenia podczas oglądania ulubionego serialu. Już możesz o tym zapomnieć - jesteś w zasięgu Orange Światłowód.

Jak to możliwe,
że instalacja
jest taka prosta?

Zobacz szczegóły

Ukryj szczegóły

Nie musisz zastanawiać się, czy w Twoim mieszkaniu pojawią się nowe kable, albo czy trzeba planować remont i sprzątanie. Nasi monterzy zainstalują światłowód bez rozkuwania ścian i robienia bałaganu. Instalacja jest darmowa, a dodatkowo przebiega szybko i sprawnie. Za modem i utrzymanie też nic nie zapłacisz.

Błyskawicznie,
bez przerw
i zacinania

98 kanałów
w tym 39 HD
0 zł
przez 12 m-cy

Zobacz szczegóły

Ukryj szczegóły

Ekscytujący świat filmów, seriali, transmisji sportowych czy programów dla dzieci od dziś zagości w Twoim domu. Emocje zagwarantuje Ci najświeższa oferta kanałów takich jak: AXN HD, Fox HD, Comedy Central HD, TVP Seriale, Nickelodeon, Cartoon Network, Disney XD, Eurosport HD czy TVP Sport HD. Telewizja od Orange to także dekoder HD z nagrywarką i usługa TV na życzenie, dzięki której wybrane programy obejrzysz do 7 dni po ich emisji. A jeśli Twoją pasją jest kino, umożliwiamy Ci korzystanie z domowej wypożyczalni filmów Orange TV, w której znajdziesz najświeższe hity filmowe już 3 miesiące po ich premierze w kinie.

Zobacz ofertę internetu z telewizją

Sprawdź czy jesteś w zasięgu
Orange Światłowód

Sprawdź