sieci szerokopasmowe

od inwestycji do skoku cywilizacyjnego

 

Zrealizujmy wizję cyfrowej przyszłości

Sieć szerokopasmowa zmienia naszą przyszłość, otwiera całkowicie nowe możliwości funkcjonowania w społeczeństwie: nauki, pracy, rozrywki, korzystania z udogodnień cywilizacji.

Naszym obecnym priorytetem jest dostosowanie oferowanych przez Orange Polska rozwiązań technicznych do wyzwań dnia dzisiejszego i przyszłości. Budowana przez nas światłowodowa infostrada umożliwi lokalnym społecznościom skuteczną promocję i pełne zaistnienie w nowym, cyfrowym świecie. Te miejscowości, które postawią na powszechny dostęp do sieci szerokopasmowej mogą stać się poważnym partnerem dla Unii Europejskiej.

Mogą liczyć na to, że firmy działające na terenie Europy uruchomią swoje placówki na terenie Polski, co może przyczynić się do znaczącego wzrostu dochodów regionalnych.

Jednym z kluczowych celów Orange jest także przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu i budowa społeczeństwa informacyjnego. Program rozwoju sieci szerokopasmowych i podejmowane działania informacyjno-edukacyjne są dla nas wyjątkowo ważne. Zachęcamy do dialogu na temat Państwa potrzeb w zakresie dostępu do internetu. Zapraszamy do zgłaszania Państwa zainteresowania usługami szerokopasmowymi.

Zachęcamy, aby zapoznali się Państwo ze szczegółami tego wielkiego przedsięwzięcia

sieci szerokopasmowe

Zachęcamy do pobrania poradnika kieszonkowego "Sieci szerokopasmowe - od inwestycji do skoku cywilizacyjnego. Jak wspólnie osiągnąć sukces?"

pobierz poradnik PDF (plik 1,2 MB)

Jesteś zainteresowany?

Zwiększ szanse rozbudowy sieci dostępowej w Twojej miejscowości – zgłoś zainteresowanie i namów do tego swoich sąsiadów.

napisz do nas