Program Ewa

To najnowszy program ubezpieczeniowy przygotowany we współpracy z długoletnim partnerem firmą MetLife TUnŻiR S.A. dedykowany wyłącznie dla Klientek Orange. Program oferowany jest w cenie 17 zł miesięcznie, a jego celem  jest zapewnienie Tobie i Twoim Bliskim maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Zakres ubezpieczenia obejmuje ochronę finansową na wypadek:

  • utraty życia Ubezpieczonej
  • zdiagnozowania nowotworu narządów kobiecych

oraz zwrot kosztów konsultacji medycznych organizowanych przez Konsorcjum WorldCare.

Aktywacja ubezpieczenia może nastąpić tylko po wcześniejszym kontakcie ze strony konsultanta.

Niewątpliwie niezwykle istotnym aspektem, w przypadku tak poważnej choroby, jest możliwość konsultacji medycznych. MetLife TUnŻiR S.A., jako jedyny w Polsce Ubezpieczyciel, nawiązał współpracę z Konsorcjum WorldCare, które współpracuje z najlepszymi ośrodkami medycznymi w Stanach Zjednoczonych.

Konsorcjum WorldCare udziela drugiej opinii w każdym przypadku zachorowania na chorobę nowotworową. Konsultacja jest bardzo wygodna, ponieważ polega na kontakcie z przedstawicielem WorldCare w Polsce, który pomaga podczas całej procedury uzyskiwania konsultacji.

Badania przeprowadzone przez niezależną firmę konsultingową Arthur Andersen wykazały, że po drugiej opinii w WorldCare w 15% przypadków występowała konieczność zmiany rozpoznania, natomiast w 70% przypadków zaistniała konieczność zmiany planu leczenia.

Szczegółowe informacje na temat oferty uzyskasz również pod numerem infolinii MetLife TUnŻiR S.A. 22 558 00 48 (opłata według Twojego planu taryfowego).