Pogwarancyjna ochrona sprzętów domowych

Z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb swoich Klientów Orange, we współpracy z TUiR Allianz Polska S.A., przygotowało ofertę ochronę posiadanego sprzętu domowego. Ubezpieczenie "Pogwarancyjna ochrona sprzętów domowych" może objąć aż 5 urządzeń* użytku domowego nie będących już na gwarancji producenta. Ubezpieczenie dotyczy tylko sprzętów, które w momencie zakupu posiadały przynajmniej 24- miesięczną gwarancję producenta. Zakres ubezpieczenia obejmuje pokrycie kosztu naprawy w razie awarii lub gdy nie jest to możliwe wymianę urządzenia na nowe do wartości 1 800 zł, przy czym każdy rodzaj urządzenia może być naprawiony/wymieniony jedynie raz w ciągu 12 miesięcy.

Niniejszy produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu kodeksu cywilnego udzielanej przez producenta. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności wskazane są w ogólnych warunkach ubezpieczenia, dostępnych w zakładce „Dokumenty”. Zakres ochrony ubezpieczeniowej wynikający z ogólnych warunków ubezpieczenia może różnić się od zakresu ochrony wynikającego z gwarancji udzielanej przez producenta.

Szczegółowe informacje odnośnie ubezpieczenia uzyskasz pod numerem infolinii ubezpieczeniowej Orange  501 030 030.

Dzięki ubezpieczeniu "Pogwarancyjna ochrona sprzętów domowych" zyskasz:

  • za pierwszy miesiąc korzystania z ubezpieczenia nie poniesiesz opłaty, potem opłata to jedyne 4,99zł/mies**
  • ochronę ubezpieczeniową do 5 napraw*** w ciągu 12 miesięcy na łączną sumę ubezpieczenia 1800zł
  • łatwy i szybki sposób zgłaszania szkody pod numerem Infolinii Likwidatora Szkody (22 591 95 71), e-mailowo (assistance@mondial-assistance.pl)
  • bezgotówkowa naprawa uszkodzonego sprzętu, a jeśli nie jest to możliwe wymiana na nowy

* lub 3 urządzeń, w wersji „BIS”

** lub 3,99 zł w wersji BIS

*** lub 3 urządzeń w wersji BIS

Oprócz możliwych dróg zgłoszenia reklamacji wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczenia, osoba fizyczna może wystąpić z wnioskiem o rozpatrzenie sprawy do Rzecznika Finansowego (adres strony internetowej Rzecznika Finansowego www.rf.gov.pl)

Zawarcie umowy ubezpieczenia jest możliwe tylko jednocześnie z zakupem usługi telekomunikacyjnej (np. neostrady). Ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie się z chwilą rozpoczęcia świadczenia usługi telekomunikacyjnej, od wtedy wystartuje też 30 dniowy darmowy okres.

cena ubezpieczenia0zł przez pierwszy miesiąc, potem 4,99zł/mies
zakresOchrona aż 5-ciu sprzętów używanych w miejscu zamieszkania nie starszych niż 8 lat:
  1. Telewizor
  2. Router
  3. Zmywarka
  4. Pralka
  5. Lodówka

wystarczy mieć choćby jeden z tych sprzętów . który wcześniej był na 24 miesięcznej gwarancji

suma ubezpieczenia1 800 zł
ilość zdarzeńdo 5 napraw - możliwość zgłoszenia jednej awarii dla każdego typu urządzenia w ciągu 12 miesięcy, na łączną sumę ubezpieczenia w wysokości 1800 zł
udział własnypokrywany z sumy ubezpieczenia 49zł (router 19zł)
wyłączenia przedmiotoweuszkodzenia akcesoriów i elementów dodatkowych UBEZPIECZONEGO SPRZĘTU lub materiałów o ograniczonej żywotności ( np. zestaw słuchawkowy, klawiatura, antena, kable i przewody ładowarka, zasilacz, modem itd.
Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?