Telewizja mobilna

Oglądaj w Orange TV Go w Pakiecie Podstawowym, gdziekolwiek jesteś

Usługa dostępna z abonamentem komórkowym w każdym planie 5G, pakietem Orange Mini oraz internetem.

Co zyskujesz?

  • Telewizję mobilną w cenie abonamentu komórkowego w Planach S, M i L (dla umów zawartych po 12.03.2023 r.), w pakiecie Orange Mini oraz z internetem (dla umów zawartych po 13.05.2024 r. i technologii xDSL, FTTH; nie dotyczy ofert z technologią LTE i XGSPON).
  • Popularne kanały na żywo jak w tradycyjnej telewizji do obejrzenia jednocześnie na nawet 3 ekranach, np. na smartfonie, tablecie i laptopie.
  • Dostęp do usługi w każdym miejscu w zasięgu sieci komórkowej lub Wi-Fi - w Polsce i całej UE.
  • Maksymalną wygodę - oglądaj w Orange TV Go, aplikacji dla systemów Android i iOS lub na tvgo.orange.pl.

Korzystanie z usługi poza siecią Wi-Fi zmniejsza pakiet GB. Możliwość symultanicznego oglądania analogicznej treści na różnych urządzeniach może być zablokowana.

Jakie kanały?

Kanały dostępne w Pakiecie Podstawowym:

TVP1 TVP 1 to główny program telewizji publicznej. Prezentuje seriale oraz audycje rozrywkowe, kulturalne, informacyjne i publicystyczne
TVP2 TVP 2 to drugi program telewizji publicznej. Pokazuje seriale, reportaże, wydarzenia kulturalne, a także programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne.
TVS TVS (Telewizja Silesia, Telewizja Śląska) to nadająca z Katowic regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Pokazuje publicystykę, kabarety, seriale, programy poradnikowe i historyczne.
WP Kanał WP ma produkcje własne i zagraniczne: filmy, seriale, rozrywkę, dokumenty, poradniki i publicystykę. Stawia na synergię tradycyjnej telewizji oraz wideo online. Dociera z treściami z internetu do widzów, którzy na co dzień z niego nie korzystają.
Zoom TV ZOOM TV oferuje rozrywkę dla każdego - kabarety, inspirujące, a czasem szokujące serie lifestyle’owe oraz seriale. Ramówkę można podsumować hasłami: humor, styl życia, tajemnica.
Antena TV ANTENA TV to kanał skierowany do osób powyżej 50 roku życia. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia.
Polonia 1 TVP Polonia to stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Jej sygnał dociera niemal do wszystkich zakątków świata. Pokazuje głównie produkcje telewizji publicznej i programy informacyjne.
RedTop Red Top TV to polski kanał prezentujący klasykę kina i telewizji, kultowe amerykańskie, azjatyckie, środkowo amerykańskie i europejskie produkcje kinematografii. Kanał prezentuje również nowe produkcje, które do tej pory nie były dystrybuowane w polskiej telewizji czy kinie.
Stopklatka Stopklatka TV to kanał filmowy prezentujący szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały i wielkie filmowe widowiska.
Tele5 Tele 5 nadaje pozycje o charakterze rozrywkowym: seriale i filmy. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.
4Fun kids 4FUN KIDS to pierwsza telewizja muzyczna dla dzieci i rodziców pełna bezpiecznych teledysków dla najmłodszych oraz materiałów edukacyjnych od cenionych twórców. Twórzcie z nami listy przebojów i zapowiadajcie ulubione piosenki w 4FUN KIDS!
Junior Music JUNIOR MUSIC to kanał skierowany do dzieci od 2 do 6 lat. Emituje specjalne programy muzyczne dla najmłodszych i klasyczne seriale animowane.
Home TV HOME TV prezentuje programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem.W ramówce znajdą się również programy kulinarne czy lifestylowe.Dzięki HOME TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa,odnajdą inspirację do zmian w swoim domu lub mieszkaniu.
Red Carpet TV Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie. W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV - krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina.
TV Regio TV Regio to zupełnie nowy kanał telewizyjny. pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość oglądania ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie.
TVC TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków.Widzowie znajdą tu kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszychoraz informacje z regionów.
4Fun 4fun.tv to polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Duża dawka wielkich przebojów, interakcja z widzami, mnóstwo konkursów i dobrego humoru.
4Fun Dance 4fun Dance to polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.
Gold TV GOLD TV to kanał adresowany do miłośników największych przebojów muzycznych od lat siedemdziesiątych do dwutysięcznych. Na antenie stacji emitowane są programy muzyczne, rozrywkowe oraz ezoteryczne.
Mixtape Mixtape adresowany głównie do osób w wieku 16-49 lat. W programie rozpowszechniane będą głównie klipy z muzyką hip-hop, reggae, gangsta rap i tym podobną muzyką popularną.
Music Box Music Box Polska to przede wszystkim sprawdzone hity najlepszych polskich i zagranicznych artystów, w tym najlepsza muzyka zza wschodniej granicy. Treści kanału obejmują również newsy ze świata muzyki, mody, kina, wywiady ze znanymi celebrytami, show-biznes od "kuchni", a to wszystko w niepowtarzalnym stylu Music Box.
Nuta.TV Kanał NUTA.TV to aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat.
Power TV Power TV to polska stacja muzyczno-rozrywkowa. Połowę ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa, pokazywane są też kultowe teledyski z lat 80. i 90. poddane cyfrowej rekonstrukcji.
Stars.TV STARS.TV to propozycja dla miłośników muzyki rozrywkowej. Program stacji adresowany jest do widzów w wieku od 25 do 55 lat. Oferta kanału obejmuje przeboje lat 60., 70., 80. i 90. oraz hity muzyki współczesnej.
France 24 ENG France 24 english prezentuje w języku angielskim audycje z kanału informacyjnego France 24 - serwisy newsowe, reportaże, kroniki, czy portrety znanych postaci.
France 24 FR France 24 to kanał informacyjny w języku francuskim. Prezentuje serwisy newsowe, reportaże, kroniki, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
TVP3 TVP3 to kanał informacyjno-publicystyczny, który prezentuje materiały z oddziałów regionalnych Telewizji Polskiej, a także własne premierowe treści.
TVN HD TVN HD to telewizja rozrywkowo-informacyjna w jakości HD. W ofercie ma liczne seriale, filmy, programy lifestyle’owe, a także informacyjne, publicystyczne i interwencyjne.
Polsat Polsat ma szeroką paletę programów rozrywkowych, seriali i filmów w jakości HD. Emituje też programy informacyjne i transmisje sportowe.
TV4 Oferta Czwórki to przede wszystkim polskie i zagraniczne programy rozrywkowe, seriale, filmy, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

Sprawdź pełną listę kanałów

Sprawdź

Jak skorzystać?

1. Aby uzyskać dane do logowania, zarejestruj konto Telewizji mobilnej.

Możesz to zrobić:

  • W aplikacji mobilnej Mój Orange (wersja 5.69 lub wyższa) - wybierz przycisk Więcej, następnie Ustawienia -> Zabezpieczenia -> Dane do dostępu TV. W sekcji Telewizja mobilna naciśnij Zarejestruj konto.
  • Na stronie www.orange.pl/twojekonto/zaloguj. Wybierz Ustawienia -> Zabezpieczenia, a następnie w sekcji Telewizja mobilna naciśnij Zarejestruj konto.

Dane do logowania:

  • w przypadku posiadania abonamentu komórkowego w Planach S, M lub L otrzymasz SMS-em maksymalnie do 24 godzin. Znajdziesz je również w Mój Orange w sekcji Telewizja mobilna.
  • w przypadku posiadania internetu lub pakietu Orange Love Mini utworzysz samodzielnie w Mój Orange.

Nie masz Mój Orange? Poprzez orange.pl/kontakt skontaktuj się z naszą infolinią lub odwiedź najbliższy salon.

2. Pobierz aplikację Orange TV Go na smartfon lub tablet (dostępna dla systemów Android i iOS) lub wejdź na https://tvgo.orange.pl.

Minimalna, niezbędna do prawidłowego działania wersja aplikacji Orange TV Go, to 3.25 dla IOS i 3.27 dla Android.

App Store i logo Apple są znakami towarowymi Apple Inc.

Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.

3. Zaloguj się danymi z rejestracji i w dowolnym momencie oglądaj filmy, seriale oraz ulubione programy na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Podczas pierwszego logowania poprosimy Cię o nadanie kodu dostępu, który zabezpieczy dodatkowe opcje w aplikacji (np. oglądanie treści dla określonej grupy wiekowej) czy zmiany niektórych ustawień. Musi być inny niż „0000”.

W Orange TV Go udostępniamy treści poprzez strumieniową transmisję danych (streaming), bez możliwości pobrania ich do pamięci urządzenia.

Chcesz więcej?

Wybierz Telewizję z Orange Love lub internetem

Telewizja mobilna – Pakiet Podstawowy nie oferuje funkcji Multinagrywarki, która pozwala odtwarzać od początku, nagrywać i oglądać wyemitowane już programy.

Chcesz korzystać z multinagrywarki i większej liczby kanałów? Wybierz Telewizję w pakiecie z innymi usługami Orange