ITwiz BEST100 w 2022 r. Wszystko zgodnie z planem
Komunikacja 10 sierpnia 2023 2 minuty czytania

ITwiz BEST100 w 2022 r. Wszystko zgodnie z planem

Magazyn ITwiz po raz kolejny publikuje ranking firm informatycznych BEST100 za 2022 rok. Jak co roku nie zabrakło wśród nich spółek z Grupy Orange Polska. Sprawdź, w jakich kategoriach odnosimy sukcesy.

Wzrasta popyt na cyfrowe usługi i kompetencje, a firmy technologiczne nie zwalniają tempa.

Dziś świat biznesu musi funkcjonować online, a do tego potrzebne są nowe technologie. Ranking ITwiz BEST100 pokazuje, jak mimo spowolnienia gospodarczego, firmy ICT radzą sobie na rynku i z którymi warto współpracować.

 Cieszymy się, że możemy dziś zaprezentować wyniki, jakie w nim osiągnęliśmy.

Nasze spółki ugruntowują swoje pozycje wśród liderów sprzedaży do poszczególnych sektorów gospodarki. Integrated Solutions znalazł się w czołówce dostawców rozwiązań IT dla sektorów Public oraz Transport & Logistyka (#2), jest też #4 największym dostawcą IT dla dużych firm i korporacji. BlueSoft jest wiceliderem rankingu „firma IT o największych przychodach ze sprzedaży usług wdrożenia aplikacji w Polsce”, a Craftware trzecią firmą w Polsce o największej sprzedaży do sektora przemysłowego.

Cała Grupa Orange Polska znalazła się na trzeciej pozycji jako największa informatyczna Grupa Kapitałowa w Polsce, a Orange Polska jest siódmym największym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa.

– Raport ITwiz, podsumowujący 2022 rok w polskim biznesie informatycznym, daje nam wiele powodów do radości. Wysokie lokaty poszczególnych spółek IT z Grupy Orange Polska potwierdzają, że nasze kompetencje są doceniane przez rynek i, co dla nas najbardziej budujące, że nasze spółki cieszą się zaufaniem klientów – mówi Bożena Leśniewska, wiceprezeska Zarządu Orange Polska.

ITwiz 2023

– Wciąż wzmacniamy nasze pozycje na całym rynku IT w Polsce. 3. miejsce wśród Grup Kapitałowych działających w tej branży to dla nas wielka satysfakcja. Pokazuje słuszność naszej strategii rozwoju w domenie ICT. Jako grupa oferujemy dziś w pełni kompleksowe rozwiązania. Pomagamy firmom sprostać dzisiejszym wyzwaniom cyfryzacyjnym, budować przewagę konkurencyjną i swobodnie się rozwijać – mówi Arkadiusz Wójcik, dyrektor ICT Orange Polska.

ITwiz Best100 przedstawia topową setkę największych producentów i dostawców rozwiązań oraz usług informatycznych na polskim rynku według wyników sprzedaży z 2022 w roku. Więcej informacji o wynikach tegorocznego rankingu znajdziesz na stronie ITwiz.

Warto wiedzieć: Raport ITwiz BEST 100  to – ukazujący się już od 9 lat – ranking prezentujący wyniki firm z branży ICT. Zawiera opisy strategii czołowych firm reprezentujących główne sektory gospodarki w Polsce, a także informacje dotyczące analizy potrzeb kupujących rozwiązania ICT.

To baza rzetelnej wiedzy, pokazująca kondycję branży ICT i jej przyszłość. Reagując na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku odnosi się nie tylko do nowych trendów, ale także aktualnej sytuacji rynkowej i jej wpływie na branżę.

Jest on świetnym źródłem rekomendacji dla szukających informacji na temat dostawców w poszczególnych sektorach rynku. 

Masz pytania? Wypełnij formularz. Nasz zespół ekspertów służy pomocą.

Popularne tagi

Mogą Cię również zainteresować

 • Jak realizować cele biznesowe, dbając o planetę

  Jak realizować cele biznesowe, dbając o planetę
  Jak realizować cele biznesowe, dbając o planetę
  Komunikacja 1 marca 2024

  Komunikacja

  Najtańsza i najbardziej ekologiczna jest ta energia, której się nie zużyje. Dlatego każde działanie, które pozwala oszczędzać energię, ma znaczenie. […]

 • Telefoniczna obsługa klienta – na czym polega?

  Telefoniczna obsługa klienta – na czym polega?
  Telefoniczna obsługa klienta – na czym polega?
  Komunikacja 2 stycznia 2024

  Komunikacja

  Każdego dnia na całym świecie wykonuje się miliony połączeń z biurem obsługi klienta. Sposób, w jaki te rozmowy są prowadzone, […]

 • Kultura nanosekundy, czyli jak zdobyć klienta w ciągu mikromomentu?

  Kultura nanosekundy, czyli jak zdobyć klienta w ciągu mikromomentu?
  Kultura nanosekundy, czyli jak zdobyć klienta w ciągu mikromomentu?
  Komunikacja 28 maja 2023

  Komunikacja

  Kilka sekund – zwykle masz tylko tyle czasu na przekonanie klienta do swojej oferty. Dowiedz się, jak wykorzystać ten czas […]

 • IVR, coś więcej niż automatyczna sekretarka w firmie – infografika

  IVR, coś więcej niż automatyczna sekretarka w firmie – infografika
  IVR, coś więcej niż automatyczna sekretarka w firmie – infografika
  Komunikacja 10 grudnia 2022

  Komunikacja

  Jeśli kiedykolwiek dzwoniąc na firmowy numer telefonu, otrzymałeś interaktywną odpowiedź, proszącą Cię o naciśnięcie wybranego klawisza, miałeś do czynienia z […]