Zaloguj się

CyberOchrona

Zwiększ bezpieczeństwo internetu na Twoim urządzeniu

 • Blokada zagrożeń w sieci

  CyberOchrona to mechanizm, który blokuje zagrożenia internetowe, zanim dotrą np. do Twojego smartfona. Chroni Cię m.in. przed kradzieżą Twoich loginów i haseł oraz otwieraniem podejrzanych linków. Usługę możesz włączyć na jednym urządzeniu.

 • Więcej niż antywirus

  Nie wymaga instalacji, aktualizacji i działa szybciej niż większość antywirusów. Możesz też skonfigurować profil z filtrowaniem treści dla każdego urządzenia - wybieraj spośród 33 kategorii tematycznych min: narkotyki, alkohol, przemoc, pornografia.

 • Wyłączasz, kiedy chcesz

  Nie podpisujesz umowy, dzięki czemu możesz włączyć i wyłączyć usługę, kiedy chcesz. Obie rzeczy zrobisz po zalogowaniu na konto Mój Orange lub SMS-owo. Czy wspomnieliśmy, że pierwszy miesiąc masz za darmo? Na próbę!

Korzystaj z CyberOchrony bezpłatnie w planach 5G oraz Orange Love

Tylko w Orange usługa jest bezpłatna w planach 5G - Planie S, M i L w abonamencie komórkowym oraz abonamencie komórkowym Orange Love. Włączymy ją automatycznie dla numeru, którego dotyczy Twoje zamówienie. Jeżeli nie masz planów 5G w ofercie Abonament komórkowy, zamów CyberOchronę za 7,98 zł/mies. Pierwszy miesiąc za 0 zł Usługa działa na jednym urządzeniu połączonym z mobilną siecią Orange, np. smartfonie na którym włączona jest transmisja danych komórkowych czy laptopie połączonym z siecią LTE, 5G.

Aktywuj usługę: wyślij bezpłatny SMS o treści: CYBER pod numer 80808

Aktywuj usługę w Mój Orange

Zaloguj się

Jak to działa?

 1. Włączasz usługę, wysyłając SMS lub logując się do konta w Mój Orange. W ciągu 24h ochrona będzie aktywowana!

 2. Na portalu cybertarcza.orange.pl możesz rozpocząć konfigurację zabezpieczeń i dodać nowy numer do ochrony. Do portalu zalogujesz się tymi samymi danymi, którymi logujesz się do konta Mój Orange.

 3. Twórz profile, do których przypiszesz chroniony numer. Ograniczaj dostęp do wybranych stron lub całych kategorii tematycznych stron (np. alkohol i papierosy). Ustawiaj ograniczenia czasowe, w których internet na urządzeniu mobilnym nie będzie dostępny.

 4. Wszystko gotowe! Pamiętaj, CyberOchrona wykrywa zagrożenia, gdy masz włączone dane komórkowe na terenie Polski, ale nie zadziała, gdy podłączysz się do sieci Wi-Fi.

 • Bezpieczne dziecko w sieci

  Blokuj przeglądanie wybranych kategorii stron internetowych oraz konkretnych adresów przez dzieci.

 • Uważaj na podejrzane linki

  „Phishing” to sposób wyłudzenia danych poprzez podszywanie się pod zaufane instytucje, np. banki.

 • Bądź czujny w sieci

  Cyberprzestępcy często podszywają się pod instytucje i firmy jak: banki, sklepy, firmy kurierskie. Pamiętaj, nie klikaj w nieznane Ci linki.

 • Chroń swoje pieniądze

  Zachowaj czujność jeśli otrzymasz wiadomości z banku lub SMSy z nieznanym Ci linkiem.

 • Chroń swoje wrażliwe dane

  Zwracaj uwagę na wiadomości zawierające podejrzane linki lub załączniki.

Bezpieczne dziecko w sieci

Najczęściej zadawane pytania

Dokumenty