Zaloguj się

Graj w chmurze, gdziekolwiek jesteś ☁️

Wyższy level (cloud) gamingu


 • Graj po swojemu

  W przeglądarce lub na ulubionym urządzeniu

 • Download... Ale po co?

  Cloud gaming to dostęp do gier online, bez pobierania

 • Najwyższa jakość najlepszych gier

  Ty grasz, a my ogarniamy resztę - easy!

Łap mistrzowski światłowód dla graczy!

Podkręć tempo na łączach ze światłowodem do 2 Gb/s łącznie na wszystkich urządzeniach (do 1 Gb/s na jednym sprzęcie) lub do 8 Gb/s i zgarnij kod -50% na 6 mies. subskrypcji Boosteroid! Graj wygodnie w chmurze i zapomnij o pobieraniu plików. Oferta z kodem Boosteroid (50% zniżki na 6 mies.) dostępna podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Dotyczy wszystkich zamówień na Światłowód do 8Gb/s oraz Światłowód Pro 2.0. Akcja trwa do wyczerpania zapasów kodów nie dłużej niż do 22.08.2024 r. Kod Boosteroid otrzymasz na podany podczas zamówienia adres mailowy. Kod jest ważny przez 7 dni od dnia otrzymania maila.

Wygrywaj z mistrzowskim światłowodem 🏆

 • W ostatniej chwili podarujemy Ci pierwsze 4 mies.!
  🔥 Do 20.07, do godz. 18, rozgrzej łącze z Orange Światłowód - nieprzerwanie od 2023 r. najszybszym internetem światłowodowym FTTH w rankingu SpeedTest.pl!
  Sprawdź
 • Graj w chmurze ze światłowodem do 8 Gb/s
  NOWOŚĆ! ∞ Nieskończenie doskonała szybkość do 8 Gb/s. Z Funboxem 10 i Wi-Fi 6E już nic nie zakłóci Twojej roz(g)rywki! Zamów teraz i zgarnij kod -50% na 6 mies. grania w chmurze z Boosteroid!
  Sprawdź
 • Graj w chmurze ze Światłowodem Pro 2.0
  Widział*ś? Nie widział*ś, bo to Orange Światłowód Pro 2.0! Kliknij i śmigaj z zachwycającą prędkością do 2 Gb/s łącznie na wszystkich urządzeniach (do 1Gb/s na jednym sprzęcie). Zamów teraz i zgarnij kod -50% na 6 mies. grania w chmurze z Boosteroid!
  Sprawdź
 • Wypróbuj światłowód bez umowy terminowej
  Włącz god mode i zdecyduj, jak długo potrwa Twoja umowa na Orange Światłowód. Zamów online i zyskaj superszybki internet w unikalnej ofercie!
  Sprawdź

Zgarnij kod -50% na 1 mies. subskrypcji Boosteroid

Wypełnij formularz

Wejdź do uniwersum Boosteroid

Najlepsza platforma z grami w chmurze


 • Kultowe gry od Steam, Epic Games, Origin i innych platform - kup interesujące Cię tytuły bez konieczności ich pobierania!

 • Za jedyne 7,49 euro/mies. w planie rocznym lub 9,89 euro/mies. 
w subskrypcji miesięcznej

 • Bez umowy, formalności i zobowiązań - specjalnie dla Ciebie maksymalnie wygodna i elastyczna subskrypcja!

Przejdź do platformy

Włącz god mode z Boosteroid!

Jak to działa?

Po odpaleniu gry przez Boosteroid uzyskasz połączenie z jedną ze zlokalizowanych na najbliższym serwerze wirtualnych maszyn.

Co zyskujesz?

Dzięki takiemu rozwiązaniu najnowsze tytuły działają na nawet nie w pełni przystosowanych do gamingu urządzeniach, jak telewizor czy tablet.
Pobierz Boosteroid na:
- desktop: Windows, macOS (Intel, M1/M2), Linux (deb, rpm), Chromebook,
- mobile: Android Mobile,
- TV: Android TV, webOS.

Kliknij i zagraj już za 3 minuty!

1. Przejdź do platformy Boosteroid
2. Podaj dane i załóż konto.
3. Wybierz plan subskrypcji.

Masz to - wbijaj i graj!

Na czym polega subskrypcja gier?

Subskrypcja Boosteroid działa jak popularne platformy streamingowe i jest przedłużana automatycznie. Jej cena to 9,89 euro/mies. lub płatne z góry 89,89 euro za rok.

To takie proste!

Grasz, gdzie chcesz, bez instalacji, na niemal dowolnym sprzęcie. A jeśli Ci się znudzi, po prostu zrezygnujesz - bez umowy i konsekwencji!

Pamiętaj, że...

... nie musisz pobierać gier. Wystarczy, że kupisz preferowany tytuł na jednej z popularnych platform, np. Steam czy Epic Games. Następnie odpal ulubione przeglądarkę lub sprzęt (nawet ten nieco starszy) i... baw się dobrze!

Cloud gaming ☁️ w Poradniku Orange

Download? Zapomnij, weź Boosteroid!

Topowe produkty dla game masterów

Laptopy, konsole, klawiatury, słuchawki i jeszcze więcej - kliknij poniżej i sprawdź selekcję gamingowych akcesoriów w najatrakcyjniejszych cenach!
Sprawdź