Microsoft Lumia 640

Microsoft Lumia 640 - powiększenie
  • Kolor (Nebieski)
  • Dostępność produktu
  • Cena
    639,00 zł
DEBUG POPUP TOGGLE

Telefon bez simlocka i umowy
Koszt odbioru od 0 zł
Do każdego telefonu gratis karta prepaid (2GB internetu)

Cechy telefonu

Procesor: czterordzeniowy 1,2 GHz. Płynne działanie niezależnie od liczby otwartych aplikacji.

Sklep z aplikacjami. Dostęp do tysięcy aplikacji w Sklepie sprawi, że Twój smartfon będzie miał takie funkcje jakich potrzebujesz.

Darmowa nawigacja. Aplikacje Here Drive+ i Here Maps doprowadzą do celu także w trybie offline.

Główny aparat 8MP z funkcją zdjęć wzbogaconych. Nie musisz być mistrzem fotografii, bo Twój smartfon w jednej chwili zrobi kilka zdjęć z różnymi ustawieniami abyś później mógł wybrać najlepsze.

Specyfikacja

Oceny i recenzje

Oceń
Oceń telefon
ocen i recenzji użytkowników (wyświetlane 0 z 0)
chceto.info
09 listopada 2015 r.
5

tani, wydajny, śliski... Czytaj więcej opinii eksperta

Zawsze mam mieszane uczucia, gdy trafia do mnie jakiś Windows Phone. To nawet nie jest kwestia tego, że to Windows – jestem daleki od hejtu na mobilne okienka, moje stacjonarne komputery zawsze miały „Windozę”. Może to kwestia tego, że kafelki to nie Android? Diabli wiedzą. Tym niemniej Lumia 640 – pierwszy smartfon pod marką Microsoftu – nie odstraszył mnie od tego systemu, a wręcz gdybym miał teraz kupić sobie smartfon ze średniej półki, to cholera wie, czy bym się na niego nie skusił! Na pierwszy rzut oka nie jest to jednak na pewno telefon dla biznesmena. Firma się zmieniła, ale obudowy… no dobra, obudowy trochę. Wydają się mocniejsze, wytrzymalsze, mniej tandetne, ale wciąż przypominają mydelniczkę. Fajną, kolorową (tym bardziej, że „plecki” można zmieniać), ale: jest dość śliska cholera, to ciągle wygląda jak mydelniczka… Z tym „niebiznesowym” wyglądem terminalu kompletnie nie współgra fakt, że – pod warunkiem zakupu w zakończonym już niestety drugim kwartale roku – mogliśmy skorzystać z rocznej licencji na pakiet biurowy Office 365 i związanego z nim terabajta (!) w microsoftowej chmurze OneDrive. Choć z drugiej strony nie ma co narzekać – w domu też się przyda, mogę zaświadczyć :) Aha, nawet jeśli nie zdążyliście, to Office mobilny macie preinstalowany i dostaniecie 30 GB w chmurze. Lepszy rydz, niż nic. 640 to jak dla mnie telefon dla każdego, pod warunkiem, że nie mamy wygórowanych wymagań w stosunku do żadnego z elementów mobilnej rozrywki. Film obejrzymy bez problemu (pięciocalowy ekran jest bardzo ładny, to miło ze strony Microsoftu, że z technologii ClearBlack korzysta również na średniej półce), aparat fotograficzny to smartfonowa średnia półka (choć do selfie mógłby być lepszy), nieco „nasterydowana” dającą duże możliwości stockową aplikacją do zdjęć. Szkoda, że brakuje fizycznego spustu migawki, ale to – podobnie jak zaledwie 8 GB wbudowanej pamięci – to przypadłość średniej półki. Dobrze, że można dołożyć kartę microSD. W codziennym działaniu nie ma na co narzekać. Nigdy nie zdarzyło mi się jakiegokolwiek „przycięcie”, wszystko działało płynnie, a internet LTE (obsługa 4G staje się standardem na średniej półce, hosanna!) śmigał jak opętany. Za te pieniądze ciężko kupić coś lepszego.

Zalety produktu
Wady produktu
ocen i recenzji ekspertów (wyświetlane 1 z 1)

Wybierz akcesoria

Słuchawki Hk3203 Clip-On
Słuchawki Hk3203 Clip-On
19,00 zł
Kolor Czarny
Szczegóły Słuchawki Hk3203 Clip-On

Podobne telefony

Orange Dive 70
579,00 zł  bez umowy
Szczegóły telefonu