Terminal płatniczy za darmo – sumuj korzyści
Firma online 7 października 2022 2 minuty czytania

Terminal płatniczy za darmo – sumuj korzyści

 

Nowoczesne terminale mobilne do obsługi płatności kartami to czysta wygoda i przyjemność. Jednocześnie otwierają możliwość bezgotówkowej obsługi klientów firmom dostarczającym produkty i usługi poza swoją siedzibą. Przedstawiamy urządzenie, które zmieni Twój biznes na lepszy. A także rozwiązanie zapewniające darmowe terminale płatnicze dla małych firm.

Terminal płatniczy za darmo? Teraz tak!


Płatności bezgotówkowe przynoszą zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom liczne korzyści: wygodę, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy. Dotychczas wielu małych przedsiębiorców nie decydowało się na obsługę płatności bezgotówkowych ze względu na wysokie koszty zakupu terminala do płatności kartą. Okazuje się jednak, że można dostać darmowy terminal płatniczy – i to nie jeden.

Teraz, dzięki programowi Polska Bezgotówkowa, terminale można nabyć w szybki i prosty sposób, by zacząć przyjmować płatności kartami płatniczymi. Korzystając z promocyjnych warunków, właściciele małych przedsiębiorstw mogą za darmo odebrać nawet 3 terminale płatnicze do obsługi kart i korzystać z nich bezpłatnie przez 1 miesiąc (lub do przekroczenia 100 tys. zł obrotu).

Kiedy znika problem związany z kosztami zakupu, kluczowym wyzwaniem staje się wybór konkretnego terminala za darmo. Dlaczego? Ponieważ, jak zaświadczyć mogą pracownicy firm, które płatności kartami przyjmują od dawna, niewłaściwy terminal płatniczy może być źródłem znacznej frustracji.

Starsze modele ze względu na duże rozmiary są nieporęczne, a ich obsługa jest mało intuicyjna. Do tego w przypadku tradycyjnych terminali kart płatniczych dochodzą problemy z baterią. Jeśli trzeba ją często doładowywać, to terminal jest mobilny tylko z nazwy, ponieważ i tak cały czas podłączony jest kablem do ściany. Istnieje jednak terminal dla firm, który naprawdę dobrze spełnia swoje zadanie.

Terminal mobilny i bez abonamentu – SumUp


Współczesne nowoczesne terminale mobilne mają niewielkie rozmiary – są niewiele większe od samej karty – oraz wagę nieznacznie przekraczającą 100 gramów. Mają solidną konstrukcję, a ich bateria pozwala na obsłużenie kilkuset transakcji. Terminale mobilne są przy tym bezpieczne – posiadają wszystkie certyfikaty i mechanizmy wymagane do obsługi płatności bezgotówkowych. Na urządzeniach nie są przechowywane żadne wrażliwe dane, dzięki czemu ich utrata, choć kłopotliwa sama w sobie, nie stwarza dodatkowych kłopotów.

Doskonałym przykładem nowoczesnego urządzenia jest SumUp, jedyny na rynku terminal mobilny do przyjmowania płatności kartami bez abonamentu i bez umowy z bankiem.

Można go otrzymać w ramach wspomnianej promocji (terminal płatniczy za darmo na zawsze w programie Polska Bezgotówkowa) lub kupić na raty w Orange. Zapytacie, jak taki terminal działa? Urządzenie za pomocą aplikacji na smartfonie (z IOS lub Androidem) łączy się po Bluetooth.

SumUp, najwygodniejszy terminal mobilny


Wystarczy więc zarejestrować się w usłudze SumUp i od razu można przyjmować płatności kartami w swojej firmie. Jest to bardzo proste: sprzedawca wprowadza kwotę transakcji w aplikacji na telefonie, który łączy się z terminalem mobilnym.

Następnie klient zbliża kartę lub wsuwa ją do czytnika kart z paskiem magnetycznym albo chipem, a po przesłaniu danych operator terminali płatniczych wysyła potwierdzenie SMS-em lub e-mailem. Do przeprowadzenia transakcji potrzebne jest połączenie telefonu z internetem, jednak ilość przesyłanych danych jest niewielka – do obsługi SumUp wystarcza standardowy pakiet danych.

Ten nowoczesny terminal mobilny obsługuje większość kart znanych organizacji płatniczych, m.in. Visa, Mastercard, Maestro, a nawet usługi Apple Pay i Android Pay. Zapłacone przez klienta pieniądze trafiają na firmowe konto w ciągu czterech dni roboczych.

Transakcja od prowizji zawsze – niezależnie od karty i kwoty – wynosi 1,49 proc., ale w przypadku Polski Bezgotówkowej: 0 proc. przez 12 miesięcy. Zestawienie wszystkich transakcji dostępne jest w aplikacji SumUp lub na stronie WWW. Informacje można pobrać także w postaci pliku do arkusza kalkulacyjnego.

No i powiedzcie sami: czy ta propozycja to nie jest krok ku lepszemu biznesowi?

Masz pytania? Wypełnij formularz. Nasz zespół ekspertów służy pomocą.

Mogą Cię również zainteresować

 • Apple Business Manager – automatyzacja, wygoda, bezpieczeństwo

  Apple Business Manager – automatyzacja, wygoda, bezpieczeństwo
  Apple Business Manager – automatyzacja, wygoda, bezpieczeństwo
  Firma online 10 stycznia 2024

  Firma online

  Zarządzanie firmowymi urządzeniami jest jednym z procesów, które można łatwo zautomatyzować. Jeśli firma korzysta na co dzień z urządzeń Apple, […]

 • Wykorzystanie technologii 3D w biznesie

  Wykorzystanie technologii 3D w biznesie
  Wykorzystanie technologii 3D w biznesie
  Firma online 23 grudnia 2023

  Firma online

  Technologia 3D to nie tylko druk, ale także skanowanie, modelowanie, wizualizacja i symulacja. Pozwala ona na tworzenie i testowanie nowych […]

 • Green computing. Czym jest zielona informatyka i jak może pomóc firmie?

  Green computing. Czym jest zielona informatyka i jak może pomóc firmie?
  Green computing. Czym jest zielona informatyka i jak może pomóc firmie?
  Firma online 20 grudnia 2023

  Firma online

  Zielona informatyka to koncepcja, która polega na minimalizowaniu negatywnego wpływu technologii informatycznych na środowisko naturalne. Jak ją wdrożyć i z […]

 • Wywiad. Aplikacje – czy są niezbędne w biznesie?

  Wywiad. Aplikacje – czy są niezbędne w biznesie?
  Wywiad. Aplikacje – czy są niezbędne w biznesie?
  Firma online 5 grudnia 2023

  Firma online zPolecane

  Aplikacje zdominowały każdą dziedzinę biznesu.  Pojawiają się dosłownie wszędzie – w komputerze, smartfonie, tablecie, samochodzie, a nawet w lodówce. Jest […]