Strona główna Orange.pl

Zgarnij 10 GB w prezencie

w Mój Orange

Pobierz apkę, zaloguj się adresem e-mail i ciesz się darmowymi GB

Regulamin promocji

Podstawowe informacje o koncie

Szybki podgląd dla każdego

Szybki podgląd to dostęp do głównych informacji o Twoim numerze komórkowym – bez logowania! Korzystasz z pakietu danych? Wystarczy, że włączysz aplikację. Masz włączone Wi-Fi? Po prostu wpisujesz kod, który wyślemy Ci SMS–em i już.

Chcesz widzieć więcej?

Rejestrujesz lub uaktualniasz konto Mój Orange i widzisz wszystkie informacje o swoich usługach i produktach. Konto może założyć każdy, kto podpisał z nami umowę lub ma zarejestrowany na siebie numer na kartę w Orange. Jesteś już na szybkim podglądzie, więc pójdzie gładko.

  • Kliknij przycisk „Zarejestruj konto”.

  • Potwierdź e-mail i ustal hasło

  • Łap potwierdzenie i gotowe!

Zarządzanie kontem

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Bez przełączania, bez szukania. Zaloguj się do konta, żeby zobaczyć wszystkie swoje usługi. Tak po prostu jest wygodniej.

Płatności

Szkoda czasu na opłaty

Czasu brak, dlatego wprowadzimy szybkie płatności.

Dla Ciebie

Możesz się zainteresować

I my wiemy czym! W zakładce „Dla Ciebie” znajdziesz oferty dopasowane do Ciebie*

* Ale najpierw musimy mieć Twoją zgodę, żeby sprawdzić, co lubisz :)

Sklep w aplikacji

I będzie można pójść do sklepu

Nowy smartfon, tablet czy obudowa – to wszystko zamówisz w aplikacji. Łatwo i wygodnie.

A przede wszystkim…

Bezpieczeństwo!

Dbamy, żeby Twoje dane i konto były bezpieczne i dostępne tylko dla Ciebie.

O to pytacie:

Stopniowo będziemy udostępniać nową wersję aplikacji coraz większej liczbie osób. Kiedy już będzie dla Ciebie dostępna, zaktualizujesz ją w taki sam sposób, jak zwykle. Zrobisz to przez automatyczną aktualizację (jeśli masz włączoną taką opcję) albo w sklepie Google Play lub App Store. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Aktualizuj”.

Jeśli jesteś właścicielem konta (czyli masz usługi Orange zarejestrowane na siebie), to od teraz w aplikacji Mój Orange możesz zalogować się swoim e-mailem. Tym samym, którego używasz do logowania na stronie: www.orange.pl. Nie masz go zarejestrowanego? Nie ma problemu – jeżeli jesteś w Orange, to możesz się rejestrować tu: www.orange.pl/twojekonto/rejestracja. Po prostu podaj adres e-mail, na który dostajesz od nas faktury. Jeśli jesteś użytkownikiem numeru (korzystasz z usług Orange, ale nie są zarejestrowane na Ciebie), to użyj opcji Szybkiego Podglądu, dzięki której bez logowania dostaniesz podstawowe informacje o swoim numerze. Pamiętaj, że ta opcja działa tylko wtedy, gdy masz kartę SIM Orange w telefonie. No i masz wyłączone wi-fi.

Oczywiście! Jeśli numer na kartę masz zarejestrowany na siebie i logowanie na stronie orange.pl do konta nie jest Ci obce, to dokładnie tak samo zrobisz to w aplikacji. Nie masz jeszcze konta? Odwiedź stronę: www.orange.pl/twojekonto/rejestracja i zarejestruj się. Pamiętaj, że zawsze masz opcję Szybkiego Podglądu. Dzięki niej sprawdzisz, np. stan pakietów internetowych lub doładujesz swoje konto.

Szybki podgląd to dostęp do podstawowych informacji o numerze. Możesz np. sprawdzić zużycie internetu czy swoje doładowania numeru na kartę. Jak skorzystać z tej funkcji? Wystarczy, że w telefonie masz kartę Orange i wyłączone wi-fi. Jeśli jesteś właścicielem konta i chcesz mieć możliwość sprawdzenia lub opłacenia faktur, to zaloguj się swoim mailem, który został podany podczas rejestracji.

Na razie z aplikacji mogą korzystać klienci indywidualni i biznesowi (mniejsze firmy). Większe firmy zapraszamy na orange.pl.

Wszystkie usługi Orange, które są zarejestrowane na Ciebie, są dostępne w aplikacji. Jeśli masz usługi na więcej niż jednej fakturze lub są to numery na kartę, możesz je zobaczyć klikając w ikonę z Twoimi inicjałami w prawym górnym rogu ekranu głównego.

Jeśli chcesz zarządzać usługami rodziny czy firmy, a są one zarejestrowane na inną osobę, to możesz je dodać do aplikacji (podając przypisany do nich adres e-mail i hasło).

Sprawdź, czy wpisujesz właściwy adres e-mail, czyli ten, którego używasz do logowania na stronie: www.orange.pl. Nie masz tam swojego konta? Jeżeli opłacasz faktury z Orange, to szybko się zarejestrujesz. Wystarczy, że zajrzysz tutaj: www.orange.pl/twojekonto/rejestracja. Najszybciej będzie, jak podasz adres e-mail, na który dostajesz od nas faktury. Przygotuj sobie swój numer PESEL (chyba że pamiętasz) lub NIP i trzymaj swój telefon pod ręką – przyda się do potwierdzenia Twoich danych.

Cóż… Jest kilka możliwości. Sprawdź, czy podajesz ten sam adres e-mail, którego używasz do logowania się na stronie www.orange.pl. Nie masz tam swojego konta? Jeżeli opłacasz faktury z Orange, to szybko się zarejestrujesz. Wystarczy, że zajrzysz tutaj: www.orange.pl/twojekonto/rejestracja. Najszybciej będzie, jak podasz adres e-mail, na który dostajesz od nas faktury. Przygotuj sobie swój numer PESEL (chyba że pamiętasz) lub NIP i trzymaj swój telefon pod ręką – przyda się do potwierdzenia Twoich danych.

Masz dwie opcje do wyboru:
Przez aplikację: Czasami aplikacja sama zapyta Ciebie o Twoją opinię. Zaznacz odpowiednią odpowiedź. Proste? Proste.
W sklepie Google Play lub App Store Zostaw komentarz i oceń nas gwiazdkami.

Na skróty
Orange Polska
© 2020 Orange Polska S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  • Nasz profil na Facebook
  • Nasz profil na Instagram
  • Nasz profil na LinkedIN
  • Nasz profil na YouTube
  • Nasz profil na Twitter