Pakiety e-bezpieczeństwo

W celu zapewnienia lepszej ochrony Twojego komputera przed zagrożeniami z internetu orange wprowadził do swojej oferty nowe pakiety e-bezpieczeństwo przygotowane we współpracy z renomowaną firmą McAfee.

Jak to działa?

Masz do wyboru 3 pakiety:

Pakiet StandardowyPakiet PlusPakiet Max
Gwarantuje skuteczną ochronę przed wirusami, spamem i oszustami komputerowymi. Twój komputer jest niewidoczny dla hakerów, dlatego włamanie do niego jest znacznie utrudnioneZabezpieczy Twój komputer firewallem, dodatkowo zapewni ochronę komunikatorów, ochroni posiadane dane oraz udostępnia funkcjonalność nadzoru rodzicielskiegoZabezpieczy Twój komputer tak jak pakiet plus, ponadto sprawdzi linki w e-mailach i komunikatorach, zablokuje dostęp do niebezpiecznych stron, a przede wszystkim stanowi ochronę dla całej sieci domowej
4,03 zł / m-c6,50 zł / m-c7,06 zł / m-c

Jak zamówić?

Możesz zamówić pakiet w sklepie orange.pl przy zakupie internetu stacjonarnego.

Lub

Jeżeli już posiadasz ofertę internetu stacjonarnego w Orange:

Neostrada Neostrada + TV

Jak zainstalować?

Po złożeniu zamówienia na pakiet e-bezpieczeństwa na Twoją skrzynkę odbiorczą w domenie @neostrada.pl otrzymasz e-mail z instrukcją pobrania oprogramowania. Po otrzymaniu e-maila:

1

kliknij na link znajdujący się w e-mailu lub skopiuj go do okna przeglądarki internetowej


2

zmień hasło po zalogowaniu - wybierz opcję "aktualizacja informacji o koncie"; możesz także zmienić swój login


3

wybierz przycisk "pobierz teraz" co spowoduje rozpoczęcie procesu instalacji


4

zaakceptuj warunki licencyjne i zastosuj się do instrukcji wyświetlanych na ekranie komputera

W przypadku problemów z zalogowaniem prosimy o ręczne wpisanie na witrynie https://pl.mcafee.com/root/login.asp?affid=666:adres email oraz hasło zgodnie ze wskazówkami, które otrzymałeś w mailu informującym o zamówieniu pakietu e-bezpieczeństwo.

Jeśli kupiłeś kolejny pakiet oprogramowania - używaj loginu i hasła takiego, jak przy aktywacji pierwszego pakietu z uwzględnieniem ewentualnych zmian, które wprowadziłeś.

Dokumenty

Regulamin usługi "e-bezpieczeństwo"

Informacja o przetwarzaniu danych w Orange

Jesteśmy (Orange Polska S.A) administratorem Państwa danych osobowych wykorzystywanych przy uzyskiwaniu i odnawianiu dostępu do usługi „e-bezpieczeństwo”.

Zwracamy uwagę, że administratorem Państwa danych przetwarzanych w związku z działaniem pakietu oprogramowania zabezpieczającego Państwa komputer osobisty będzie McAfee Ireland Holdings Ltd. z siedzibą i adresem w Dublinie (Irlandia), przy North Wall Quay Dublin 25/28
(dalej będziemy nazywać go „Dostawcą oprogramowania”) i w tym zakresie będzie samodzielnie będzie odpowiadał za ich wykorzystanie. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych i ochrony prywatności stosowanymi przez Dostawcę oprogramowania.

Po dokonaniu przez Państwa zamówienia usługi „e-bezpieczeństwo” udostępnimy Dostawcy oprogramowania (odbiorcy danych) informacje o Państwa identyfikatorze jako naszego klienta oraz o tym, czy uzyskali już Państwo od nas uprawnienie dostępu do tego oprogramowania. Informacje te będziemy przekazywać każdorazowo wprzypadku cyklicznego odnawiania Państwa dostępu do produktu. Będziemy także przekazywali Dostawcy oprogramowania informacje o zgłoszonych nam reklamacjach, których nie umiemy rozpatrzyć samodzielnie.

Aby zapewnić sprawność procesu zamawiania i odnawiania usługi, możemy podejmować w sposób w pełni automatyczny decyzje na temat umożliwienia Państwu nabycia lub przedłużenia usługi (w granicach określonych regulaminem). Decyzja taka będzie oparta w szczególności o posiadane przez nas informacje o Państwa zadłużeniu u nas, o wysokości Państwa abonamentu, o wartości innych zamówień dokonanych przez Państwa u nas oraz o stosowanych przez nas limitach (podstawa prawna: zawarcie i wykonanie umowy). Jeśli nie zgadzają się Państwo z wynikiem automatycznej decyzji, mogą nas Państwo o tym poinformować i poprosić o powtórną weryfikację z udziałem naszego pracownika.

W pozostałym zakresie do przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z usługą będą miały zastosowanie informacje ze strony www.orange.pl/mojedane (w odpowiedniej zakładce dotyczącej rodzaju umowy, jaka łączy Państwa z nami). Na stronie tej znajdą Państwo m.in. informacje na temat przysługujących Państwu praw i sposób skorzystania z nich, celów przetwarzania danych, innych odbiorców danych, a także nasze dane kontaktowe.
Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?