Zdrowie pod kontrolą

Ubezpieczenie na wypadek zdiagnozowania choroby nowotworowej

Najnowszy produkt ubezpieczeniowy, którego celem jest zapewnienie Tobie i Twoim Bliskim maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Został przygotowany we współpracy
z firmą Prudential i dedykowany jest wyłącznie dla Klientom Orange. ZDROWIE POD KONTROLĄ to pięcioletnie ubezpieczenie na wypadek zdiagnozowania jednej z najgroźniejszych chorób naszych czasów - choroby nowotworowej.

Zawierając Umowę ubezpieczenia otrzymujesz ochronę na wypadek zdiagnozowania u Ciebie nowotworu. W przypadku zachorowania na nowotwór złośliwy objęty zakresem ubezpieczenia, Prudential zapewni Ci wypłatę świadczenia w wysokości 20 000 zł, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z chorobą, np.: hospitalizację oraz leki.

Dodatkowo otrzymasz wsparcie w walce z chorobą nowotworową poprzez dostęp do drugiej opinii medycznej. Pozwala ona uzyskać spersonalizowaną poradę specjalisty jednego z wielu wiodących ośrodków onkologicznych Ameryki Północnej, Europy, bądź Azji, specjalizującego się w diagnostyce danej odmiany nowotworu. Opinia ta jest tłumaczona na język polski i przekazywana Klientowi. W przypadku Twojej śmierci, bez względu na jej przyczynę, osoba przez Ciebie wskazana otrzyma 1 000 zł.

Ochrony ubezpieczeniowej udziela Prudential International Assurance plc Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Szczegółowe warunki udzielania ochrony w ramach Umowy ubezpieczenia ZDROWIE POD KONTROLĄ, w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa, znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w zakładce „dokumenty”.

  • wysokie świadczenia ubezpieczeniowe przy niskiej składce miesięcznej za ubezpieczenie
  • brak zbędnych formalności i umowę zawartą bez konieczności jakichkolwiek badań medycznych
  • składkę doliczaną do rachunku telefonicznego
  • ochronę przez całą dobę, na całym świecie, gwarantowaną przez towarzystwo ubezpieczeniowe z ponad 165-letnią tradycją działania
  • wysokie świadczenia ubezpieczeniowe przy niskiej składce miesięcznej za ubezpieczenie
Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?