Zaloguj się

Smart Wi-Fi

Inteligentny internet w Twoim domu

Smart Wi-Fi troszczy się o Twoje Wi-Fi, żebyś Ty już nie musiał tego robić. Korzystaj z szybkiego, bezprzewodowego internetu tak, jak lubisz, nie martwiąc się skomplikowanymi ustawieniami sieci.
Sprawdź

Jak działa Smart Wi-Fi?

 • Wybiera najszybsze pasmo Wi-Fi
  Automatycznie dobiera do Twoich sprzętów najlepsze w danym momencie pasmo Wi-Fi: szybkie 5 GHz lub dające większy zasięg 2.4 GHz.
 • Unika zatłoczonych kanałów Wi-Fi
  Analizuje, który kanał Wi-Fi jest najmniej zatłoczony przez urządzenia Twoje lub sąsiadów. Automatycznie wybiera ten, który pozwoli na najbardziej stabilny przesył danych.
 • Łączy z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi
  Jeśli masz wzmacniacz Smart Wi-Fi Box i poruszasz się po domu Smart Wi-Fi płynnie przełącza Cię między Smart Wi-Fi Box a modemem Funbox 3 lub Funbox 6, automatycznie wybierając to urządzenie, które nadaje silniejszy sygnał.

Wi-Fi

Co zrobić, żeby Twoje Wi-Fi było jeszcze sprytniejsze?

1. Rozszerz zasięg Wi-Fi w domu lub dużym mieszkaniu dzięki Smart Wi-Fi Box

2. Kontroluj swoje Wi-Fi w aplikacji Mój FunBox na smartfonie

Sprawdź ofertę

Co zrobić, żeby mieć Smart Wi-Fi?

Wystarczy modem Funbox 3 lub Funbox 6. Możesz kupić go jako jedną usługę, połączyć z Orange Światłowód, z pakietem telewizji lub w ramach pakietu usług Orange Love.
Poczytaj więcej na temat modemu i sprawdź, która z ofert bardziej Ci pasuje.

Proponowane oferty ze Smart Wi-Fi

 • Orange Światłowód
  Twój szybki internet domowy
  Potrzebujesz internetu do pracy, nauki i rozrywki? Postaw na niezawodny światłowód, dzięki któremu możesz oglądać, grać i rozmawiać ze znajomymi bez przeszkód. Nawet na kilku urządzeniach jednocześnie!
  Sprawdź
 • Telewizja + Światłowód
  TV i internet w pakiecie
  Bądź na bieżąco z informacjami ze świata, wydarzeniami sportowymi i najlepszą rozrywką. Wybierz pakiet telewizyjny w ofercie ze światłowodem i nie przegap tego, co ważne. Jeden pakiet – mnóstwo możliwości dla Ciebie i Twoich bliskich!
  Sprawdź
 • Pakiet Orange Love
  Pakiet, który się opłaca
  Lubisz optymalne rozwiązania? Połącz wszystkie usługi, których potrzebujesz, w pakiet Orange Love i płać mniej! Dostajesz internet domowy, abonament komórkowy, telewizję i telefon domowy w zestawie, z jednym mniejszym rachunkiem! Brzmi zachęcająco?
  Sprawdź

FAQ