Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Brak sygnału na kilku kanałach

 •  

  Brak sygnału na kilku kanałach (02.10.2015, 19:47)

  Mam telewizję od paru lat jeszcze jak było tp i wszystko było w porządku program odbierały dobrze.
  Od jakiś dwóch dni nie ma sygnału dla kilku kanałów.
  Polsat,Orange sport,TV4,TVP Kultura,National Geographic,TVP Seriale,TVP Historia.
  Reszta kanałów działa poprawnie a na wyżej wymienionych jest napisane że Jakość sygnału dla wybranego kanału jest zbyt słaba.Oczywiście dekoder resetowałem,parametry sygnału satelitarnego są dobre (Poziom -36 dBm prawie na maxa a jakość 100 %)


  Proszę o pamoc co to moze być co z tym zrobić.

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (04.10.2015, 18:46)

  Witam, mam podobny problem, nie ma wszystkich kanałów, wyświetla się informacja o ewentualnych złych warunkach pogodowych lub złym ustawieniu anteny, a raczej sama się nie przestawiła. Obszar- Zamość. Są tam jakieś awarie?

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (05.10.2015, 13:26)

  Podobnie jak Koledzy-brak w/w kanałów. Ornage nic nie robi w tej kwestii

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (06.10.2015, 10:16)

  witam


  mam dokładnie to samo od jakiegoś tygodnia, doczekamy się tu jakiej reakcji ze strony Orange ??

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (06.10.2015, 12:05)

  W ostatnim czasie Cyfrowy Polsat oraz nc+ przeszły na nadawanie w technologii DVB-S2 oraz MPEG-4... I w związku z tym Orange musiało dostosować ofertę związaną z emisją kanałów.

  Poszły aktualizacje na początku października na dekodery Orangowe, mające na celu wyłączenie kanałów SD z Cyfrowego Polsatu i zastąpienie ich kanałami HD. Były z tymi aktualizacjami jednak pewne problemy.

  Niektóre kanały w związku z tym zmieniły parametry nadawania z DVB-S na DVB-S2 (niektóre również zmieniły transponder)... Może to przez to?

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (08.10.2015, 12:15)

  I u mnie to samo a najbardziej boli bo ja sportowy nie ma polsat a dzisiaj i w niedziele mecz. I powiedzcie mi czy to moja wina ze oni maja problem? Na koniec miesiąca jak nie zapłace pełnej faktury to byłaby wielka afera, a w dalszym toku postepowania to i zapewne sprzedanie długu do jakis bandziorkow. Oj orange, orange zeby ktos wkoncu zobaczyl na oczy i dal wam po du...e. Ciagle reklamacje jak nie wydala internet to tv nie dziala. Dekoder wymienialme w ciaglu 4 lat 3 razy !!! Macie specjalne miejsce w moim sercu ... i czekam na Polsat dzisiaj do 20.45. Bez wyrazow szacunku, Marcin

 •  

  Odp: Brak sygnału na kilku kanałach (08.10.2015, 16:12)

  @venoxon

  Problem z aktualizacjami do dekoderów - z tego co mówią na pomocy technicznej - już ustąpił. Ważne, by mieć dekoder poprawnie podłączony do routera (tak by mógł pobrać najnowszą aktualizację)... Dobrze jest także wykonać restart dekodera, by wymusić na nim próbę połączenia się z odpowiednią platformą TV.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników