Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

mój profil na forum

 • ilość punktów:4
 • ilość rozpoczętych wątków:4
 • ilość odpowiedzi:13
 • Odp: Telewizja bez telewizora ...:( (2016-07-24 16:19 w wątku Telewizja bez telewizora ...:()

  Tańszym rozwiązaniem od przedstawionego będzie zakup video grabbera i podłączenie dekodera przez kabel scart -> chinche do grabbera. Sam przez jakiś czas korzystałem z takiego rozwiązania, ale mój grabber kosztował z 10zł i wyzionął ducha po jakimś czasie ;)
 • Odp: Kanały EURO2016 (2016-06-13 19:29 w wątku Kanały EURO2016)

  Nie ma co płacić jak komuś nie przeszkadza niemiecki komentarz. Jak zwykle ciągną kasę ile tylko się da od polskiego obywatela. Das Erste (ARD) kanał 445, dzisiaj były tam transmitowane wszystkie mecze. ZDF na 330 (albo okolice). Pozdrawiam, nie dajmy się naciągać!
 • Odp: Węzeł Telia.net (2016-02-12 12:35 w wątku Węzeł Telia.net)

  a oto odpowiedź jaką uzyskałem na profilu orange.pl gdy przekleilem im link do tego tematu. "Riot Games planuje przenieść swoje serwery do nowego centrum danych, tak jak to zrobiło już w innych częściach Europy, dzięki czemu tam problemy w LOL'u się skończyły. Odnośnie CS:GO to mimo dużej popularności tej gry zgłoszeń tego typu mamy bardzo mało co świadczy o niedużej skali problemu. (...) Czy testowałeś może działanie programu WTFast (pierwszy miesiąc korzystania jest bezpłatny)?"

 • Odp: Nieuczciwy konsultant? (2015-12-21 17:42 w wątku Nieuczciwy konsultant?)

  Oczywiście, że konsultant ma z tego prowizję. 2 lata temu przy przedłużaniu umowy na neostradę zadzwoniła pani konsultantka i gdy powiedziałem jej, że przedłużyłem przez internet to oburzona burknęła, że pozbawiłem jej pieniędzy... Niestety jak wszędzie gdy wchodzi w grę kasa uczciwość odkładana jest na bok. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DzU 2014, poz.827) masz prawo zerwać podpisaną umowę bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia tej umowy. Tutaj są szczegóły https://uokik.gov.pl/faq_umowy_zawierane_na_odleglosc.php. To tak gdyby były problemy z rzecznikiem. 
 • Odp: nc+go dla klientów orange? (2015-12-14 11:47 w wątku nc+go dla klientów orange?)

  Tak też niestety myślałem, a szkoda, bo wśród sterty umów podpisujemy także umowę z nc+ w ramach oferty wspolnej iti i cyfrowego domu dla klientów orange. Szkoda też, że Orange nie rozwija Telewizji tu i tam i nie udostepnia oferty programowej zgodnie z wykupionym pakietem, tylko istenieje to jako osobna usługa w szczególności ze multiroom w technologii satelitarnej nie jest możliwy. 
  Dziękuję za odpowiedź :)