Telewizor Samsung 65″ QLED QE65Q7F2AU 4K
5.0(1 opinia)
Telewizor Samsung 65″ QLED QE65Q7F2AU 4K czarny front
Kolor: Czarny
Wybierz sposób płatności:
Cena urządzenia
255,00
płatne na start
129,70
x 20 rat 0%
Produkt tymczasowo niedostępny
Specyfikacja
Wygląd
  • Wysokość
    879.5 mm
  • Szerokość
    1452.9 mm
  • Grubość
    276.4 mm
  • Waga
    17100 g
Wyświetlacz
  • Rozmiar wyświetlacza
    65 "
  • QLED
  • Szerokość wyświetlacza
    3840 px
  • Wysokość wyświetlacza
    2160 px
Komunikacja
  • HDMI, port USB, LAN
  • 5.3
Gwarancja
  • Czas gwarancji
    12 mies.
System operacyjny
  • System operacyjny
    Własny
  • Wersja systemu operacyjnego
    Tizen Smart TV
Zawartość pudełka
  • Inne
    telewizor, pilot, nogi do telewizora, kabel zasilający
Wi-Fi
  • 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi 5)
Dostępne warianty
  • EAN
Opinie
Średnia ocen: 5.0
(1 opinia)
  • 100%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%