Zarządzany UTM

Dzięki usłudze zarządzany UTM od Orange zyskujesz większe bezpieczeństwo firmowego internetu i wykorzystania sieci przez pracowników. Zapewni je profesjonalny sprzęt instalowany i konfigurowany w Twojej lokalizacji.

Co to jest UTM?

UTM (ang. Unified Threat Management) to typ zapory sieciowej, która oferuje wiele funkcji z zakresu ochrony sieci w jednym urządzeniu sprzętowym. Oprócz wielofunkcyjności główną zaletą UTM jest automatyzacja zarządzania procesami związanymi z bezpieczeństwem danych w firmowym internecie. UTM pomaga przedsiębiorstwom chronić ważne zasoby bez rozbudowy działu IT.

Zarządany UTM – co to za usługa

Zarządzany UTM to usługa wykorzystująca profesjonalny sprzęt, który blokuje niebezpieczny ruch pochodzący z internetu, ale również usuwa szkodliwą zawartość z kodu HTML i zapewnia ochronę firmowej sieci i bezpieczny dostęp do stron WWW. Usługa obejmuje całodobowy aktywny monitoring zainstalowanych w Twojej sieci urządzeń UTM. Usuwane są wszystkie awarie i nieprawidłowości pracy. Nasi specjaliści zarządzają także konfiguracją urządzeń i tworzą backup konfiguracji.

Korzyści dla Twojej firmy

  • Większe bezpieczeństwo korzystania z internetu.
  • Ochrona sieci firmowych przed różnego typu cyberatakami sieciowymi.
  • Optymalizacja kosztów poprzez połączenie usług internetowych, VPN oraz usług z zakresu Security.
  • Atrakcyjna cena w modelu abonamentowym, znacznie korzystniejsza w porównaniu do samodzielnego zakupu urządzenia na rynku.
  • Elastyczność w doborze opcji dodatkowych urządzenia.
  • Wsparcie informatyczne Orange przy konfiguracji opcji dodatkowych.

Dostępne warianty usługi Orange dla internetu firmowego

 

Zastanawiasz się czy jest to usługa dla Twojej firmy?

A może potrzebujesz porady?