Logitech

Lider nowatorskich technologii komunikacyjnych audio-wideo dla użytku personalnego oraz sal konferencyjnych dowolnej wielkości.

O Logitech

Logitech to światowy lider w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań, które ułatwiają komunikację. Osobiste kamery i zestawy słuchawkowe umożliwiają porozumiewanie się w międzygrupowych projektach, bez względu na miejsce pracy poszczególnych członków zespołu/firmy. Technologia Logitech to również autorskie i innowacyjne podejście do wideokonferencji, opracowane z myślą o zwiększaniu efektywności zespołowej w firmach i instytucjach dowolnego rozmiaru.

Nasze rozwiązania dla Twojej firmy

  • Kamery wideokonferencyjne - skuteczne i niezawodne urządzenia wideo dostosowane do każdej sali konferencyjnej. Łatwe i przyjemne użytkowanie sprawia, że korzysta się z nich wprost intuicyjnie. Zaawansowane rozwiązania Logitech pozwalają zespołom rozmawiać, udostępniać ekrany i pliki oraz zapisywać pomysły na wirtualnej tablicy. Poznaj Rally Plus, MeetUp, Connect i rodzinę Rally Bar.
  • Mikrofony konferencyjne - zaprojektowane z największą dbałością, sprawiają że dźwięk jest krystalicznie czysty. Mikrofony zawierają m.in. funkcje usuwania echa akustycznego i redukcji szumów z otoczenia, dzięki czemu doskonała jakość dźwięku pozwala usłyszeć wyraźnie każdego uczestnika spotkania. Poznaj Mic Pod.
  • Akcesoria montażowe - dedykowane akcesoria do sprzętów Logitech odpowiadają na zindywidualizowane potrzeby użytkowników i odpowiednie dostosowanie do sal konferencyjnych bez względu na ich wielkość. Poznaj uchwyt do ekranu 55’ i > 55’, Tap Table Mount, Rally Mounting Kit, Mic Pod Mount.
  • Kamera do tablic - kamera Logitech Scribe zaprojektowana z myślą o salach konferencyjnych wyposażonych w tablicę suchościeralną. Nowatorski obiektyw i wbudowane funkcje AI pozwalają na przesyłanie całej treści wprost z tablicy bezpośrednio w trakcie wideokonferencji. Dodatkowo Scribe automatycznie poprawia kolor zapisanego markerem szkicu i tekstu. Poznaj Logitech Scribe.
  • Zarządzanie pokojami - Logitech Tap daje możliwość sprawnego i wygodnego prowadzenia spotkań online oraz zarządzania urządzeniami. Rozwiązanie działa przy pomocy uniwersalnego interfejsu/oprogramowania, dlatego nie trzeba za każdy razem uczyć się jego obsługi. Za sprawą dotykowego ekranu bezproblemowo i łatwo przesyła się materiały do wszystkich lub wybranych uczestników rozmowy. Poznaj Logitech Tap.
  • Zestawy personalne - odpowiednio dobrane produkty Logitech, kamera wideo z najwyższej jakości obrazem HD i zestaw słuchawkowy pozwalający pracować w głośnych miejscach. Zestawy Logitech, dzięki swojej wysokiej jakości, dają możliwość zaadoptowania dowolnej przestrzeni do pracy. Poznaj Logitech Zone Wireless, Wired + kamerę internetową C925e, Brio
  • Słuchawki - ergonomiczne słuchawki Logitech zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii akustycznych w słuchawkach można pracować z dowolnego miejsca bez niepożądanych zakłóceń, czy hałasów pochodzących z otoczenia. Poznaj słuchawki Logitech Zone Wireless i Wired oraz H570e
  • Kamery personalne - urządzenia kompatybilne ze wszystkim platformami do obsługi wideokonferencji. Kamery Logitech zapewniają najwyższej jakości obraz HD i automatycznie dostosowuje się do warunków oświetlenia. Wysokiej klasy obiektywy zapewniają precyzyjny obraz wideo bez efektu rozmycia czy schodków. /bez efektu rozmycia (zblurowany obraz) czy widocznych pikseli. Poznaj kamery Logitech C925, Brio, C930e.

Kamery konferencyjne

Ochrona hasłem

Zwiększ bezpieczeństwo urządzeń mobilnych poprzez blokadę ekranu za pomocą hasła PIN

Mikrofony konferencyjne

Mikrofony konferencyjne

Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe

Kamera do tablic Scribe

Kamera do tablic Scribe

Logitech Tap

Logitech Tap

Zestawy personalne

Zestawy personalne

Słuchawki

Słuchawki

Kamery personalne

Kamery personalne

Zastanawiasz się czy jest to usługa dla Twojej firmy?

A może potrzebujesz porady?