Huawei

Naszą wizją i misją jest udostępnienie technologii cyfrowej każdej osobie, domowi i organizacji, aby stworzyć w pełni połączony, inteligentny świat.

O Huawei

Huawei jest wiodącym światowym dostawcą infrastruktury technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) oraz inteligentnych urządzeń. Zatrudniamy około 197 000 pracowników i działamy w ponad 170 krajach i regionach, obsługując ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie. Sam Huawei koncentruje się na infrastrukturze ICT i inteligentnych urządzeniach. Dzięki otwartej współpracy i innowacjom pomagamy promować i chronić ujednolicone globalne standardy, ustanawiać sojusze branżowe i ekosystemowe, wspierać globalne projekty open source i dokonywać przełomów w kluczowych technologiach.

Nasze rozwiązania dla Twojej firmy

 • Routery dla przedsiębiorstw - Routery o dużej wydajności, niezawodności, łatwej obsłudze i niskim zużyciu energii pomagają przedsiębiorstwom z różnych branż szybko osiągnąć transformację cyfrową
 • Przełączniki sieciowe- Do różnorodnych zastosowań i sieci różnej wielkości — od centrów danych w chmurze po sieci kampusowe
 • WLAN - Błyskawiczneprędkości, nieustanna mobilność, stale samoorganizujące się sieci oparte na najnowszej technologii WiFi 6
 • Usługi lokalizacyjne - Wykorzystujnaszą infrastrukturę WLAN do realizacji inteligentnego biznesu,za pomocą naszych usług lokalizacyjnych OmniAccess Stellar.

Routery dla przedsiębiorstw serii NetEngine AR


Dzięki ultraszerokopasmowemu łączu nadawczemu 5G, trzykrotnie większej wydajności przesyłania i kompleksowej obsłudze wielu klientów, seria ta doskonale nadaje się do sektorów takich jak przedsiębiorstwa, rząd, finanse, produkcja i edukacja.


Zalety

 • Ultraszerokopasmowe połączenie 5G o dużej szybkości
  Pełny dostęp GE: ultraszerokopasmowe połączenie międzysystemowe dla przedsiębiorstw z wieloma oddziałami, z łatwością radzi sobie ze skokami ruchu, wynikającymi ze zwiększonego wykorzystania mobilnego i chmury.
  Plug-and-play bez okablowania: udostępnianie sieci zawsze i wszędzie – w ciągu zaledwie jednego dnia.
 • Trzykrotnie wyższa wydajność przesyłania, usługi wolne od zatorów
  Innowacyjna architektura przekazywania „CPU + NP”: pięć wbudowanych silników akceleracji sprzętowej zapewnia nieblokujące usługi współbieżne.
  Trzykrotnie wyższa wydajność spedycji: gotowość do szybkiego wzrostu ruchu w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat, chroniąc inwestycję.

Routery

 • SOHO/SMB

  AR617VW-LTE

 • Mid Enterprises

  AR651W

 • Large Enterpises

  AR6121E

WIFI 6


Pełna seria produktów AirEngine Wi-Fi 6 firmy Huawei — wspierana przez innowacje 5G — pomaga budować sieci bezprzewodowe nowej generacji dla wszystkich przedsiębiorstw, dużych i małych. Seria AirEngine spełnia wymagania klientów z różnych branż, zarówno w zakresie wdrażania sieci bezprzewodowych w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


Zalety

 • Tylko AirEngine Wi-Fi 6 obsługuje technologie antenowe Huawei 5G, z 16 antenami o przepustowości 10 Gb/s i więcej, dzięki czemu aplikacje wymagające dużej przepustowości, takie jak 4K/VR, stają się rzeczywistością.
 • Unikalne dla Huawei AirEngine Wi-Fi 6, algorytmy radiowe zasilane 5G zapewniają nieprzerwaną, bezstratną mobilność usług o znaczeniu krytycznym we wszystkich scenariuszach, skutecznie osiągając niezawodność usług.
 • Łącząc technologię sieci opartą na Huawei 5G, z inteligentną obsługą opartą na sztucznej inteligencji, AirEngine Wi-Fi 6 zapewnia stabilne, bazowe doświadczenie 100 Mb/s zawsze i wszędzie.

Produkty WLAN

 • Wewnętrzne punkty dostępu

  AirEngine 5760-51

 • Zewnętrzne punkty dostępu

  AirEngine 6760R-51

 • Kontrolery dostępu

  AC6508

Przełączniki serii CloudEngine S735


Huawei CloudEngine S735 to seria uproszczonych gigabitowych przełączników dostępowych, które zapewniają 12–48 elastycznych portów downlink all-GE i cztery stałe porty uplink GE lub 10 GE.

Przełączniki z serii CloudEngine S735 są przeznaczone do takich scenariuszy, jak dostęp do sieci kampusu korporacyjnego i gigabitowe połączenie z komputerem. Zbudowane na wydajnym sprzęcie nowej generacji i obsługiwane przez uniwersalną platformę routingu (VRP) Huawei, przełączniki CloudEngine S735 oferują elastyczną sieć Ethernet, zróżnicowaną kontrolę bezpieczeństwa i obsługę wielu protokołów routingu warstwy 3 – zapewniając wyższą wydajność i potężniejsze możliwości przetwarzania usług dla sieci.


Zalety

 • Cicha energooszczędna konstrukcja
  Wiele energooszczędnych technologii, jak uśpienie portów, automatyczna regulacja mocy portu i opcje bez wentylatora, pozwalają uzyskać gigabitowe łącze do komputera stacjonarnego w energooszczędny sposób.
 • Uproszczona obsługa sieci
  Super Virtual Fabric (SVF), z funkcjami plug-and-play, wirtualizuje przełącznik rdzenia/agregacji, przełącznik dostępowy i punkt dostępowy (AP) w jedno urządzenie logiczne w celu uproszczenia obsługi sieci.
 • Zróżnicowana kontrola bezpieczeństwa
  Obsługuje uwierzytelnianie 802.1X, adres MAC i portal, dynamicznie dostarcza zasady użytkownika (VLAN, QoS i ACL) oraz zapewnia kompleksowe mechanizmy chroniące przed atakami typu Denial of Service (DoS) i ukierunkowanymi na użytkowników.

Przełączniki

 • Przełączniki 8-portowe

  S5335-L8T4X-A1

 • Przełączniki 24-portowe

  S5335-L24T4X-A1

 • Przełączniki 48-portowe

  S5335-L48T4X-A1

Zastanawiasz się czy jest to usługa dla Twojej firmy?

A może potrzebujesz porady?