Konferencja

Forum IoT.
5G dla biznesu.

22/23 marca 2023

Dla kogo?

 • Dla dyrektorów odpowiedzialnych za innowacje

 • Dla zarządzających logistyką, kosztami lub jakością procesów biznesowych

 • Dla przekonanych, że na 5G w firmach jest za wcześnie

Dlaczego warto wziąć udział?

Agenda

▪︎ Poznasz przykłady zastosowania 5G w Twojej branży
▪︎ Poznasz wdrożenia Sieci Kampusowych 5G Orange
▪︎ Dowiesz się, jak 5G wspiera efektywność energetyczną
▪︎ Powiększysz swoją wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych
▪︎ Zobaczysz innowacyjne rozwiązania na stanowiskach partnerskich
▪︎ Rozszerzysz swoją sieć kontaktów
Przejdź do agendy

Partnerzy:

Prowadzący

Paweł Pilarczyk - właściciel i redaktor naczelny internetowego serwisu o nowych technologiach w zastosowaniach biznesowych – ITbiznes.pl. Gospodarz programu ITbiznes
w telewizji Biznes24. Autor podcastów z serii: "ITbiznes", "Elektrycznie Tematyczni" (o samochodach elektrycznych)
i "Zrozumieć AI" (o sztucznej inteligencji).

Prelegenci

 • Paweł Burakowski
  Starszy Ekspert ds. Rozwiązań Klienta, Samsung. Ekspert rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego oraz produktów IT. Reprezentuje ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie, sprzedaży i wsparciu technicznym.
 • Mariusz Garczyński
  Starszy Kierownik Grupy Produktów, Orange Polska. Odpowiada za rozwój portfela usług transmisji danych i ICT dla klientów biznesowych Orange. Odpowiedzialny za usługi i rozwiązania 5G prezentowane w części demonstracyjnej.
 • Michał Grabia
  Dyrektor Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii, Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny. Pracownik naukowo-badawczy i wykładowca akademicki. Autor publikacji i patentów.
 • Agata Klińska-Borek
  Ekspertka ds. funduszy unijnych, mBank, Posiada wieloletnie doświadczeniem w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków publicznych dla przedsiębiorstw na realizację projektów B+R oraz inwestycyjnych dotyczących wdrażania innowacji m.in. w ramach POIR, POIG, RPO.
 • Radosław Koza
  Dyrektor Centrum Zarządzania Usługami, Orange Polska. Odpowiada za zapewnienie dostępności i jakości usług świadczonych Klientom. Od ponad 20 lat zarządza obszarami IT i sieci z silną koncentracją na biznesie.
 • Jerzy Kozieł
  Dyrektor R&D MASTERS. Odpowiedzialny za partnerstwa z podmiotami zewnętrznymi w zakresie technologii i innowacji oraz koordynację portfela usług projektowych. Od ponad 20 lat związany z obszarem elektroniki, telekomunikacji i IT.
 • Arkadiusz Kwaśniewski
  Dyrektor Operacyjny ds. Sprzedaży OZE B2B, Orange Energia. Ekspert w obszarze energii elektrycznej i OZE. Z branżą energetyczną związany od ponad 14 lat. W Orange Energii wdrożył i uruchomił sprzedaży produktów OZE.
 • Piotr Markowicz
  Dyrektor Strategii i Rozwoju ICT, Orange Polska. Ekspert zaawansowanych rozwiązań ICT, w tym internetu rzeczy i cyberbezpieczeństwa. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w ich tworzeniu i realizowaniu.
 • Marcin Mazurek
  Główny Ekonomista. Zwycięzca i laureat licznych konkursów prognostycznych. Od ponad 10 lat blisko związany z rynkami finansowymi, zwłaszcza rynkiem walutowym i rynkiem skarbowych papierów wartościowych.
 • Artur Ołtarzewski
  Customer Solution Architect, Nokia Enterprise Europe. Odpowiada za przygotowanie architektury rozwiązań dedykowanych dla klientów firmy Nokia rynku biznesowego i publicznego w zakresie sieci przewodowych i bezprzewodowych.
 • Dariusz Wikar
  Starszy Kierownik Produktów M2M, IoT, 5G, Orange Polska. Manager Produktów w firmach Telekomunikacyjnych z 9-cio letnim doświadczeniem. W Orange Polska odpowiada za rozwój produktów M2M, IoT, 5G oraz Industry 4.0.
 • Karolina Ząbek
  Dyrektor Sprzedaży, Hadatap. Posiada 11-letnie doświadczenie w branży nowych technologii - Rozwój Oprogramowania dla wielu branż w zakresie ICT, Big Data, WiFi, Lokalizacja, RFID.

Lokalizacja

GrandHotel Tiffi
ul. Dąbrowskiego 9,
14-200 Iława


Dogodny dojazd:
▪︎ pociągiem - Pendolino, Intercity
▪︎ samochodem - trasa S7 (zjazd Ostróda) lub autostrada A1 (zjazd Grudziądz)

Rejestracja
na konferencję została zakończona

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres
wydarzenia@orange.com