Wdrożenia w praktyceWydarzenia

Centrum Doświadczeń Cyberbezpieczeństwa


Budowanie bezpieczniejszego społeczeństwa cyfrowego nie jest możliwe w pojedynkę, wymaga wysiłku zespołowego. Osoby decyzyjne nie mogą zwiększyć bezpieczeństwa cyfrowego organizacji bez zaangażowania całej firmy. Nasze Centrum Doświadczeń Cyberbezpieczeństwa mieści się w nowoczesnym 5G Lab-ie w centrum Warszawy. Stworzyliśmy je dla klientów, aby mogli lepiej zrozumieć wyzwania dzisiejszej cyberprzestrzeni. Wykorzystujemy przy tym wizualizację i wprowadzamy reguły jak w grze decyzyjnej, aby w ciekawy sposób zaprezentować korzyści płynące z długoterminowej strategii w zakresie cyberbezpieczeństwa. Koncentrujemy się na istotnych interesariuszach w życiu firmy i pomagamy im lepiej zrozumieć różne problemy, ale też potrzeby związane z budowaniem cyberodporności.

Cyberatak

Opowieść i jej wizualizacja koncentruje uwagę na firmie, która padła ofiarą cyberataku. Bierzesz udział w fabule poprzez grywalizację, a my przedstawiamy fikcyjny cyberatak na Twoją organizację. Opowieść składa się z pięciu elementów:

 • Bohaterowie: interesariusze np. dyrektor generalny, dyrektor finansowy, dyrektor IT, dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa, menedżer ds. IT, architekt IT/bezpieczeństwa
 • Miejsce akcji: organizacja.
 • Fabuła: atak cybernetyczny.
 • Konflikt: interesy każdego interesariusza podczas ataku z wykorzystaniem oprogramowania ransomware.
 • Rozwiązanie: co Orange może zrobić dla Twojej firmy, aby zmniejszyć ryzyko związane z cyberatakami i pomóc we wspólnym budowaniu społeczeństwia cyfrowego.

 • Wnioski

  Centrum Doświadczeń Cyberbezpieczeństwa zapewnia informacje na temat kwestii związanych z cyberatakami z perspektywy biznesowej. Przedstawimy fakty i liczby pomocne w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących budowania długoterminowej strategii cyberbezpieczeństwa.

  Nasze Centrum Doświadczeń Cybernetycznych to:

 • obszar operacyjny: interaktywna część z ekranami i tabletami, która przedstawia konkretną fabułę w formie grywalizacji. Tu może przebywać maksymalnie 15 uczestników, którzy na podstawie swojego profilu przechodzą konkretną ścieżkę.
 • obszar briefingu: tu prezentujemy konkretne przykłady. To idealne miejsce do pokazania cyberzagrożeń i środków zapewniających ochronę przed nimi. To ważne miejsce spotkań dla Ciebie i innych osób decyzyjnych w Twojej firmie.


 • Brzmi interesująco? Świetnie! Zarezerwuj sesję u opiekuna klienta.

  Pobierz PDF