Zaloguj się

Modemy i dekodery

Nowoczesne sprzęty do Twojego domu

Poznaj bliżej modemy i dekodery, dzięki którym będziesz się cieszyć szybkim internetem i świetną jakością TV.

Smartbox Wi-Fi 6 – najlepszy wzmacniacz Wi-Fi do światłowodu Orange

Smartbox Wi-Fi 6 udostępniany jest za 14,99 zł/mies. wyłącznie klientom Internetu domowego Orange z modemem Funbox 6, Funbox 3 lub Funbox 2.

Zamów

Jak Smartbox Wi-Fi 6 wzmocni Twoje Wi-Fi?

 • Szybko

  Smartbox Wi-Fi 6 jest stworzony do obsługi prędkości oferowanej przez internet światłowodowy. Ultraszybkie Wi-Fi 6 rozpędzi Twoją sieć domową do poziomu niedostępnego dla starszych generacji technologii bezprzewodowej.

 • Inteligetnie

  Sprytnie współpracuje z modemem, zapewniając nieprzerwany dostęp do internetu, gdy przechodzisz z pokoju do pokoju.

 • Skutecznie

  Wzmacniacz Wi-Fi doprowadzi sygnał Wi-Fi tam, gdzie go potrzebujesz. Zapewni dobry zasięg i stabilny transfer nawet przy wielu podłączonych urządzeniach. Umieść wzmacniacz na szafce, ścianie lub w gniazdku – jak Ci wygodniej!

Wi-Fi 6

Ultraszybkie Wi-Fi z dala od modemu? To możliwe!

Wzmacniacz sygnału Smartbox Wi-Fi 6 korzytsa z bezprzewodowej łącznosci nowej generacji: Wi-Fi 6. Dzięki temu może zapewnić nie tylko bardzo wysokie prędkości przesyłu danych, ale i lepszą wydajność pracy podłączonych do niego urządzeń.

Najlepsze rezultaty zobaczysz w połączeniu z modemem Funbox 6
Sprawdź

Smart Wi-Fi

Jedna sieć Wi-Fi, nieprzerwane połączenie

Smartbox Wi-Fi 6 inteligentnie współpracuje z modemem Funbox 6 i FunBox 3.0. Dzięki funkcji Smart Wi-Fi tworzą wspólną sieć, zapewniając nieprzerwany dostęp do internetu, gdy przechodzisz z pokoju do pokoju.

Ale to nie wszystko! Smart Wi-Fi dostosowuje sygnał Wi-Fi do Twoich urządzeń i sytuacji w otoczeniu, tak by zawsze dostarczyć największą możliwą prędkość.
Sprawdź

Dwupasmowa sieć Wi-Fi

Zasięg tam, gdzie potrzebujesz

Ściany, stropy, nietypowy układ mieszkania nie muszą być już problemem dla domowej sieci bezprzewodowej. Nasz wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 skutecznie wesprze Twój modem w zapewnieniu dobrego zasięgu w problematycznych miejscach.

Obsługa pasma 5 GHz umożliwi dostęp do szybkiego internetu dla telewizji 4K lub gier online. Pasmo 2.4 GHz obsłuży wolniejsze urządzenia i zapewni większy zasięg sygnału.
Sprawdź

Jedno urządzenie, kilka funkcji

 • Wzmacniacz

  W trybie wzmacniacza Smartbox Wi-Fi 6 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej Wi-Fi w miejscach dotychczas niedostępnych, bez konieczności użycia dodatkowych kabli.

 • Punkt dostępu

  Jeśli masz okablowanie internetowe w domu, możesz połączyć Smartbox Wi-Fi 6 z modemem za pomocą przewodu Ethernet. Dzięki temu zyskasz pełną moc sygnału Wi-Fi tam, gdzie postawisz wzmacniacz.

 • Karta sieciowa

  Dzięki dwóm portom Gigabit Ethernet możesz podłączyć do Wi-Fi urządzenia przewodowe – konsolę do gier czy dekoder telewizyjny, a jednocześnie udzielać dostępu do sieci bezprzewodowej.

Wygodna i łatwa instalacja

 1. Połącz wzmacniacz z modemem

  Ustaw wzmacniacz w połowie odległości między modemem a strefą, do której nie dociera sygnał Wi-Fi. Podłącz do zasilania. Włącz. Naciśnij przycisk WPS na wzmacniaczu, a potem na modemie.

 2. Złap najlepszy sygnał

  Diody wskażą, czy do wzmacniacza dociera wystarczająco silny sygnał Wi-Fi z modemu. Jeśli jest zbyt słaby, przesuń wzmacniacz bliżej modemu.
 3. Umieść, jak chcesz

  Możesz postawić wzmacniacz na szafce, zawiesić na ścianie lub podłączyć bezpośrednio do gniazdka w ścianie. Gotowe!

  Potrzebujesz więcej informacji na temat instalacji, przeczytaj tutaj.

Wypożycz Smartbox Wi-Fi 6

 • W salonie Orange

  Poszukaj najbliższego salonu i zarezerwuj spotkanie z Doradcą.

  Znajdź salon
 • Na infolinii

  Zadzowń na 510 100 100, gdy masz już Internet domowy Orange lub 801 234 567, gdy chcesz go dopiero zamówić. Koszt połączenia wg taryfy.

 • Online

  Smartbox Wi-Fi 6 zamówisz jednocześnie z dowolną ofertą z Internetem domowym.

  Zamów z usługą

Najczęściej zadawane pytania