Ostatni etap konkursu już za nami! Dziękujemy za wspaniałą zabawę i tysiące oddanych głosów! Rywalizacja była zacięta. Ostatecznie na podium znalazły się trzy recenzje brawurowego "Wilka z Wall Street". Oto ich autorzy i zwycięzcy iPadów Mini!

Miejsce 1 - Alicja (recenzja 4)

Miejsce 2 - Klara (recenzja 5)

Miejsce 3 - Juliusz (recenzja 2)

Serdecznie Wam gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami drogą e-mailową. Oto zwycięskie recenzje:

Miejsce 1: recenzja 4 - "Wilk z Wall Street"


Alicja prezentuje Wam przepis na najpyszniejsze danie światowej kinematografii 2014 roku - "Wilka z Wall Street". Jeśli akurat macie pod ręką Leo DiCaprio (w świetnej formie) i genialnego Jonah Hilla, koniecznie wypróbujcie ten przepis w domu! Natomiast jeżeli wasza lodówka akurat stoi pusta, koniecznie posmakujcie tego w kinie!

Miejsce 2: recenzja 5 - "Wilk z Wall Street"

Klara to typ wywrotowca - woli oglądać filmy, które zbierają skrajnie dobre lub złe recenzje. Recenzentka ma najwyraźniej słabość do boskiego Leo, jednak czy sama chciałaby być tytułowym "Wilkiem z Wall Street"? Sprawdźcie jej recenzję!

 

Miejsce 3: recenzja 2 - "Wilk z Wall Street"

Recenzja obrazu "Wilk z Wall Street" to dwie skrajnie odmienne opinie rodem z Wenus i Marsa. Słuszny zachwyt nad Leo DiCaprio (Jordan Belfort) i Margot Robbie (Naomi Lapaglia) konkuruje tu z narzekaniem nt. mnogości wuglaryzmów i narkotyków w filmie Scorsese. Para zgodna jest co do jednego - wyjście do kina w Środę z Orange naprawdę popłaca!

 

REGULAMIN

Patron konkursu: