Zaloguj się

#DobregoJutra

O! Idealnie dobrani

Poznaj Internet Firmowy i usługi dodatkowe, które wspierają Twoją firmę
Dowiedz się więcej

Tańsze połączenia międzynarodowe na Ukrainę

Rozmowa z Polski na Ukrainę 0,24 zł + VAT za minutę. Oferta do 30.06.2024 r. Regulamin

Warto wiedzieć

Raport 
Computerworld

Raport 
Computerworld

Wg Raportu Computerworld TOP200 - Edycja 2023, który podsumował rynek IT w Polsce za 2022r jesteśmy w gronie kluczowych graczy na rynku telekomunikacyjnym i IT:
#1 w kategorii Największy dostawca usług telekomunikacyjnych
#4 Firma informatyczna o największych nakładach na R&D w Polsce
#5 Największa informatyczna grupa kapitałowa w Polsce w 2022 r.
Więcej

Inwestujemy w sieć światłowodową

Inwestujemy w sieć światłowodową

Mamy już ponad milion użytkowników Orange Światłowód, z czego ok. jednej piątej to firmy. Najczęściej małe i średnie. Od początku roku liczba użytkowników Internetu Firmowego ze światłowodem wzrosła aż o 38% i obcenie wynosi ponad 200 tys. firm. Więcej -- https://biuroprasowe.orange.pl/blog/coraz-wiecej-swiatlowodow-w-biznesie/

Pierwszy w Polsce kampus 5G dla startupów

Pierwszy w Polsce kampus 5G dla startupów

5G LAB w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej to pierwszy w Polsce kampus 5G dla starupów. Sieć 5G zapewnia Orange Polska.

Technologie dla środowiska od Orange

Oświetlenie miejskie to jedna z kosztownych pozycji w budżecie miejskim. Lampy uliczne potrzebują prądu, a rachunek wystawia nie tylko elektrownia ale także środowisko. Właśnie pojawił się prosty i tani sposób aby rachunki obniżyć

FPK

Już trzeci raz otrzymaliśmy godło Firma Przyjazna Klientowi. To wyróżnienie szczególnie dla nas cenne, ponieważ jest przyznawane głosami klientów w badaniu realizowanym przez niezależną firmę badawczą. Jesteśmy jedyną firmą telekomunikacyjną w Polsce, która otrzymała to wyróżnienie. W badaniu wzięło udział 660 naszych klientów, ze wszystkich grup, wybranych w sposób reprezentatywny. Pod uwagę brana była w m.in dbałość o relacje i jakość obsługi klienta. To dla nas nie tylko prawdziwy zaszczyt ale również motywacja do dalszej pracy. Dziękujemy!