LG X power2 (Niebieski)

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 68,99 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

LG X power2

Zaprojektowany, by służyć długo. X power2 to jasny przekaz: nowoczesna klasyka w metalicznej obudowie. Połyskująca ramka nadaje telefonowi delikatności i uroku.
Najważniejsze cechy
Bateria 4,500mAh da Ci energię na cały weekend
Masz cały weekend, by dobrze się bawić. Dwa dni na nartach ze znajomymi albo rodzinny weekend pod namiotem. 8h zdjęć, 7h nagrań, 18h seansów filmowych, 12h nawigacji albo 19h surfowania w sieci. Pełne naładowanie trwa jedynie 2 godziny i 12 minut. W pół godziny naładujesz baterię do 27%, co wystarczy na cały dzień.
Bardzo dobry aparat 13 MP Mpix Uchwyć moment tak, jak go przeżywas
Dopracowany pod każdym względem aparat pozwoli zatrzymać Twoje najpiękniejsze wspomnienia. Duża matryca o wielkości 1/3" i super jasny obiektyw F2.2 zatrzymają wyraźne i żywe obrazy, gotowe do udostępnienia bliskim.
Przestronny wyświetlacz 5.5 cala HD to wrota do komfortu i rozrywki
Surfowanie w sieci, gry, seanse filmowe i przywoływanie wspomnień ze zdjęć wskoczyły właśnie na nowy poziom przyjemności. Jeśli zechcesz zatroszczyć się o swój wzrok, szczególnie w nocy, włącz tryb komfortowy i zmniejsz zmęczenie oczu poprzez zredukowanie niebieskiego światła.
Szerokokątny aparat 5 MP do selfie będzie miejsce dla wszystkich
Koniec z kijkami do selfie! Szerokokątny aparat do selfie o kącie 120° w połączeniu z jaśniejszym obiektywem F2.2 uchwyci Ciebie i wszystko dookoła. Ale jeśli zechcesz, zawsze możesz zawęzić kadr do siebie. Twoje selfie będzie teraz jaśniejsze dzięki lampie błyskowej z przodu telefonu.
Zwiększona wydajność i płynna praca
Czysta moc 8-rdzeniowego procesora 1,5 GHz w połączeniu z 2GB pamięci RAM to płynność bez jakichkolwiek zakłóceń.Przechowuj zdjęcia, filmy i muzykę we wbudowanej pamięci 16GB lub na karcie microSD o pojemności nawet 2TB.USB On-The-Go to możliwość podłączenia akcesoriów po USB takich jak pamięć zewnętrzna, mysz lub klawiatura. Wbudowany żyroskop wzbogaca doznania i pozwala zanurzyć się w wirtualnym świecie. W drogę! Ku rozrywce!