Huawei P20 lite Dual SIM (Czarny)

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 75 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24
Dobierz ofertę
Chwilowy brak w sklepie internetowym.

Opis

Huawei P20 lite Dual SIM

Najnowszy smartfon HUAWEI P20 lite zachwyca wyjątkowym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Przednią i tylną obudowę pokrywa specjalna warstwa, która tworzy lustrzane odbicie. Efekt potęguje hartowane szkło. Zaokrąglone na krawędziach sprawia, że smartfon jest wygodny podczas wykonywania każdej czynności. Filmy lub zdjęcia oglądane na panoramicznym ekranie typu FullView 2.0, który wypełnia aż 80 proc. przedniej powierzchni, są pełne i wyraźne, a detale przedstawione w dokładniejszych proporcjach (19:9). HUAWEI P20 lite napędza najnowszy system operacyjny Android 8 wraz z oprogramowaniem EMUI 8. Dodatkowo oferuje pamięć 4 GB RAM oraz 64 ROM, a także funkcję szybkiego odblowania ekranu za pomoca twarzy. HUAWEI P20 lite wykorzystuje najnowsze oprogramowanie Android 8.0 oraz EMUI 8. Dzięki temu smartfon jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Do tego, oferuje wiele ciekawych funkcji, które do niedawna były dostępne w droższych smartfonach. HUAWEI P20 lite z pamięcią 4 GB RAM oraz 64 GB napędza ośmiordzeniowy procesor Kirin 659, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wspomniane oprogramowanie EMUI 8 umożliwia efektywniejsze zarządzanie pamięcią i aplikacjami. Jednocześnie uczy się zachowań właściciela smartfona. Wbudowaną pamięć 64 GB można rozbudować o dodatkowe 256 GB za sprawą slotu na kartę pamięci.
Najważniejsze cechy
Czarujący design z ekranem Full View 2.0
HUAWEI P20 lite wyróżnia się piękną ergonomiczną obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW 2.0 o rozdzielczości Full HD+
Profesjonalne zdjęcia
Huawei wyznacza i upowszechnia trendy w rozwoju fotografii mobilnej. Tak też jest w przypadku HUAWEI P20 lite, który oferuje podwójny aparat z tyłu smartfonu. Aparat ten o rozdzielczości 16 MP i 2 MP daje rewelacyjny efekt rozmycia tła (Bokeh). Dodatkowe korzyści zapewnia innowacyjna technologia Fusion Pixel. Zapewnia ona większą absorbcję światła. Dzięki temu zdjęcia są dokładniejsze i wyraźniejsze.
Funkcja rozpoznawania twarzy
Teraz tę innowacyjną i praktyczną technologię znajdziesz w swoim atrakcyjnym cenowo HUAWEI P20 lite. Dzięki specjalnym algorytmom odblokujesz HUAWEI P20 lite w prosty, szybki, a do tego bezpieczny sposób za sprawą specjalnego protokołu Anty-System-Cheating
Moc na długo i szybkie ładowanie
HUAWEI P20 lite wyposażony w baterię o pojemności 3000 mAh umożliwia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ale telefon może dostarczać rozrywkę znacznie dłużej za sprawą dodatkowych funkcji, które można uruchomić, gdy bateria jest bliska rozładowania. Praktycznym rozwiązaniem jest także funkcja szybkiego ładowania 9V2A.