Huawei P20 Pro dual SIM (Czarny)

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 110 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24
Dobierz ofertę
Chwilowy brak w sklepie internetowym.

Opis

Huawei P20 Pro dual SIM

HUAWEI P20 Pro - zasilany sztuczną inteligencją - jest pierwszym na świecie smartfonem, który potrafi reagować na twoje dotknięcie, głos i spojrzenie. Smartfon został wyposażony min. w potrójny aparat Leica trzeciej generacji. Wykorzystuje on obiektyw Summilux o maksymalnej rozdzielczości aż 40 MP! Huawei P20 Pro przesuwa dotychczasowe granice mobilnej fotografii! Jako pierwszy smartfon na świecie, został wyposażony w aparat fotograficzny z potrójnym obiektywem Leica i równie rewolucyjnym - siedmiowarstwowym - systemem inspirowanym specjalną kinetyką światła. Standardowe aparaty zainstalowane w wielu smartfonach koncentrują się na najbliższym centralnym obiekcie. Potrójny aparat w tym modelu Huawei działa inaczej. Dzięki funkcji "5 FOCUS ZONES" rejestruje ostrość obiektów zarówno w pierwszym, jak i w dalszym planie. Potrójny aparat zainstalowany na tylnej obudowie HUAWEI P20 Pro oferuje niewyobrażalną rozdzielczość! Pierwszy z trzech obiektywów ma aż 40 megapikseli. Dwa kolejne - odpowiednio - 20 MP i 8 MP. Dzięki temu HUAWEI P20 Pro powinien wykonywać wysokiej jakości zdjęcia także wieczorem, a nawet nocą, kiedy oświetlenie jest jeszcze słabsze. Smartfon został wyposażony w panoramiczny ekran FullView 2.0 (OLED) o rozdzielczości FHD+ 2160x1080 pikseli. Zostosowane rozwiązanie sprawia, że filmy, zdjęcia oraz gry odwzorowują detale w proporcjach realniejszych niż obecne standardowe wyświetlacze. Sztuczna inteligencja, która jest zaszyta w procesorze napędzającym smartfon HUAWEI P20 Pro, sprawia, że jakość zdjęć może być jeszcze lepsza. Smartfon rozpoznaje obiekty i ustawia automatycznie najlepsze z możliwych oświetlenie i cieniowanie, a także wypoziomuje kąt fotografowanej sceny. Korzyści jest jednak więcej! Smartfon oferuje specjalną funkcję "4D PREDICTIVE FOCUS". Przy wsparciu sztucznej inteligencji przewiduje ruch fotografowanych obiektów. Dzięki temu zdjęcia nie są rozmyte, lecz ostre, wyraźne i żywe. Funkcja "SUPER NIGHT" stabilizuje obraz nawet przez osiem sekund, a zdjęcia wykonane nawet przy słabym oświetleniu są wyraźne i zachwycające. Stabilizacja powinna być pomocna także podczas nagrywania materiałów wideo. HUAWEI P20 Pro jest pierwszym smartfonem na świecie, który oferuje obudowę z zakrzywionym korpusem wykonanym z wysokiej jakości aluminium pokrywające trójwymiarowe tafle hartowanego szkła. Działają one jak pryzmat, który emituje łagodny strumień. Efekt ten oferuje HUAWEI P20 Pro w każdej wersji kolorystycznej
Najważniejsze cechy
Potrójny aparat
Pierwszy na świecie smartfon, który został wyposażony w aparat fotograficzny z potrójnym obiektywem Leica i równie rewolucyjnym - siedmiowarstwowym - systemem inspirowanym specjalną kinetyką światła.
Wyraź siebie
Rozdzielczość przedniego aparatu w HUAWEI P20 Pro wynosi aż 24 MP! Dodatkowe korzyści zapewnia funkcja 3D FACIAL MAPPING, która umożliwia trójwymiarowe odwzorowywanie twarzy. Z kolei 3D PORTRAIT LIGHTING wspomaga efektywne zarządzanie światłem, a BOKEH pozwala rozmyć tło, przez co autoportret może być jeszcze bardziej zachwycający.
Procesor ze sztuczną inteligencją
HUAWEI P20 Pro napędza najnowocześniejszy ośmiordzeniowy procesor Kirin 970. Jest to pierwsza na świecie jednostka przetwarzania danych z wbudowaną sztuczną inteligencją. Dzięki temu korzystanie ze smartfona może być jeszcze szybsze, płynniejsze i wydajniejsze. HUAWEI P20 Pro działa na najnowszym systemie operacyjnym Android 8 i oprogramowaniu EMUI 8. Smartfon dodatkowo oferuje pamięć 4 GB RAM oraz 64 ROM
Imponujące bateria i szybkie ładowanie
HUAWEI P20 Pro został wyposażony w baterię 4000 mAh. Tak pojemna bateria umożliwia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Praktycznym rozwiązaniem jest także funkcja Huawei SuperCharge, która umożliwia doładowanie baterii w bardzo krótkim czasie.