Huawei Y5 2018 Dual SIM (Czarny)

Opis

Huawei Y5 2018 Dual SIM

Potrzebujesz solidnego i dobrze wykonanego smartfona, który jednocześnie będzie atrakcyjny pod względem cenowym, a jednocześnie bogaty w funkcje dostępne nie tak dawno temu tylko we flagowych modelach? Najnowszy HUAWEI Y5 może być dla ciebie idealnym wyborem!W odróżnieniu od wielu dotychczasowych smartfonów, które są dostępne w podobnej cenie, HUAWEI Y5 został wyposażony w duży panoramiczny ekranem FullView o przekątnej 5.45 cala i proporcjach 18:9. Zdjęcia i filmy oglądane na takim ekranie przedstawiają sceny w bardziej rzeczywistych proporcjach. Z kolei rozdzielczość ekranu wynosząca 1440*720 zapewnia odpowiednio wysoką jakość zdjęć. Atutem jest także obudowa: solidna, dobrze wykonana i idealnie komponująca się z ekranem. HUAWEI Y5 napędza czterordzeniowy procesor MediaTek MT6739 oraz najnowszy system operacyjny Android Oreo, który działa we współpracy z oprogramowaniem EMUI 8 lite. Dzięki temu smartfon działa szybciej i płynniej. Oferuje też wiele ciekawych funkcji, które dotąd były zarezerwowane dla najdroższych smartfonów. Smartfon wyposażono też w pamięć 2 GB RAM i 16 GB ROM.Funkcja dzielenia ekranu pozwala korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie. Korzyści z takiego rozwiązania jest wiele. Czytasz artykuł na angielskojęzycznych stronach i chcesz w tym samym momencie - bez potrzeby przełączania aplikacji - sprawdzić tłumaczenie wybranych terminów? W HUAWEI Y5 to żaden problem. Na ekranie może widnieć zarówno artykuł, jak i aplikacja do tłumaczenia. Jesteś pochłonięty grą na telefonie, ale chcesz pozostać w ciągłym kontakcie ze znajomymi? Rozwiązanie jest proste. Na ekranie będą pojawiać się tekstowe powiadomienia. Równie prostym rozwiązaniem w Huawei Y5 jest możliwość dokonania zrzutu ekranu poprzez jego dotknięcie trzema palcami równocześnie. Rozdzielczość tylnego aparatu w HUAWEI Y5 wynosi 13 MP, a przedniego - 5 MP. W jednym, jak i w drugim przypadku możesz korzystać z wbudowanych filtrów, które umożliwiają modyfikację obrazów. Przedni aparat oferuje też ręczny i automatyczny tryb regulacji. Dzięki temu możesz uzyskać odpowiednie efekty świetlne podnoszące jakość zdjęć wykonywanych w warunkach słabego oświetlenia.
Najważniejsze cechy
Ekran panoramiczny
HUAWEI Y5 2018 posiada panoramiczny wyświetlacz FullView o przekątnej 5,45”. Rozdzielczość ekranu wynosi 1440 x 720, dzięki temu wyświetlane na nim obrazy są rzeczywiste, żywe i w dobrej jakości.
Większa wytrzymałość
HUAWEI Y5 został wyposażony w baterię o pojemności 3 020 mAh. Dzięki temu smartfon umożliwia odtwarzanie materiałów wideo lub muzyki przez wiele godzin. W trybie czuwania smartfon może działać nawet przez kilkanaście dni
Odblokuj telefon
Funkcja Face Unlock, umożliwia odblokowanie smartfona poprzez szybkie i bezpieczne skanowanie rysów Twojej twarzy.
Zachwycające ujęcia
Możesz korzystać z filtrów, które umożliwiają modyfikację obrazów. Przedni aparat posiadający 5 Mpix oferuje dodatkowo efekty świetlne o niemal studyjnej jakości także w warunkach słabego oświetlenia. Jest to możliwe dzięki ręcznym i inteligentnym trybom automatycznej regulacji.
Wyraźnie rozmowy telefoniczne
Dzięki możliwości regulacji głośności rozmowy usłyszysz swojego rozmówcę nawet w hałaśliwym otoczeniu