Kredyt

Kredyt zawsze umożliwia Ci kontakt z innymi, nawet jeśli nie masz już środków na koncie.

Gdy na Twoim koncie jest mniej niż złotówka lub nie masz możliwości wykonywania połączeń ani ponownego doładowania konta, skorzystaj z usługi Kredyt, a otrzymasz dodatkowe złotówki, które będziesz mógł wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

Jak to działa?

Liczba ratunkowych złotówek zależy od Twojego stażu w Orange. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej środków możesz otrzymać w ramach Kredytu. Jeśli jesteś z Orange:

  • do 24 miesięcy - otrzymasz Kredyt w wysokości 2zł
  • od 25 do 36 miesięcy - do wyboru 2 lub 3 zł
  • powyżej 36 miesięcy - do wyboru 2, 3 lub 5 zł

Jeśli posiadasz ofertę Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem lub Minutofon środki z usługi Kredyt nie są wliczane w poczet kwoty zobowiązania miesięcznego.

Dla kogo?

Usługa promocyjna dostępna dla Abonentów ofert na kartę Orange, którzy spełniają jeden z następujących warunków:

  • saldo konta głównego Abonenta jest niższe niż 1 PLN
  • Abonent nie ma możliwości wykonywania połączeń, lecz ma możliwość ich odbierania.

Jak otrzymać kredyt?

Wyślij SMS-a o treści KREDYT lub o treści KASA pod bezpłatny numer 808, a otrzymasz informację o wysokości dostępnego dla Ciebie Kredytu.
Sam wybierasz kwotę, którą chcesz otrzymać wpisując w treść SMS-a zwrotnego odpowiednią wartość
(np. 2, 3 lub 5).

Lub

Wybierz z klawiatury swojego telefonu krótki kod *110*01# i potwierdź przyciskiem 'zadzwoń' i postępuj zgodnie informacjami, które pojawią się na wyświetlaczu Twojego telefonu.

Zarządzaj usługą

Jak sprawdzić ile zostało?

Wartość pozostałego do wykorzystania Kredytu możesz sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE pod numer 808.

Jak wyłączyć?

Usługę wyłącza się bezpłatnym SMS-em o treści STOP pod numer 808.

Informacje dodatkowe

Ważność Kredytu wynosi zawsze 24 godziny od momentu pojawienia się środków na Twoim koncie. Kwotę zwrócisz bez odsetek przy kolejnym doładowaniu konta.

Automatyczny kredyt

Skorzystaj z opcji automatycznej aktywacji usługi. Jeśli chcesz, aby Kredyt wpływał na Twoje konto, kiedy skończą Ci się środki wyślij bezpłatnego SMS-a o treści AUTO pod numer 808.

  • Korzystanie z usługi nie wiąże się z żadnymi opłatami. Zasady przyznawania Kredytu są takie same jak w przypadku samodzielnej aktywacji.
  • Jeżeli chcesz wybrać kwotę Kredytu, która będzie Ci przyznawana w ramach usługi, wyślij SMS-a o treści AUTO X, gdzie X to preferowana przez Ciebie kwota (2,3 albo 5 zł). Kwoty dostępne są zgodnie z regulaminem usługi Kredyt.