Jak działa konto promocyjne?

„Konto promocyjne” to promocja umożliwiająca wszystkim Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę, Abonentom ofert Zetafon i Minutofon oraz Abonentom Mobilnej Sieci Orange korzystającym  z  ofert  Mix wykorzystanie środków zgromadzonych na koncie promocyjnym na: połączenia, SMS-y  i  MMS-y w sieci mobilnej Orange, oraz na transfer danych (Internet).


Jak to działa?

Środki na konto promocyjne uzyskuje się przez promocje doładowań od których wpływają środki na konto promocyjne. Na przykład przy promocjach takich jak: 10% od wartości wykonanego doładowania wpływa na konto promocyjne (np. 50 zł na konto główne, a 5 zł na konto promocyjne)

Jeżeli Klient posiada środki na koncie głównym i koncie promocyjnym, a dzwoni lub SMS-uje na numer należący do sieci Orange, to w pierwszej kolejności będą pobierane środki z konta promocyjnego, a dopiero po ich wyczerpaniu - z konta głównego. Jeżeli będzie dzwonił do innych sieci to taryfikacja będzie z konta głównego.

Klient po otrzymaniu środków na Konto promocyjne, dostaje SMS-owe potwierdzenie zrealizowanego zasilenia. Klient otrzymuje również SMS-a informującego o koszcie rozmowy/ połączenia z Internetem, gdy środki zostały pobrane z Konta promocyjnego

Jak sprawdzić stan środków na koncie promocyjnym?

Stan i ważność środków można sprawdzić za pomocą:

Logowania do Mój Orange:

Sprawdź

SMS-a:

o treści: ILE,

pod numer: 1555,

koszt SMS-a: zgodny z planem taryfowym.

SMS ILE pod 1555 pomniejsza ilość środków na koncie promocyjnym. W przypadku braku środków na koncie promocyjnym opłata za wysłanie SMS-a sprawdzającego jest zgodna z cennikiem i pobierana z konta głównego Klienta.

Kontaktu z Automatycznym Biurem Obsługi:

Dzwoniąc pod bezpłatny numer *500.

Przydatne informacje.

  • Środki z Konta promocyjnego nie mogą być wykorzystane na SMS-y wysyłane pod numery stacjonarne oraz numery specjalne.
  • Zgromadzone na Koncie promocyjnym środki nie mogą być wykorzystane w zakresie połączeń z Internetem na:
    • zakup płatnych aplikacji, gier, dzwonków etc.
    • SMS-y specjalne,
    • streaming video, który jest droższy od ceny standardowej.
  • Środki z Konta promocyjnego nie mogą być wykorzystane na połączenia realizowane w roamingu oraz na połączenia międzynarodowe.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji Konto promocyjne znajdują się w regulaminie.