Dla wszystkich rodziców zainteresowanych ochroną swoich pociech przed nieodpowiednimi treściami dostępnymi przez smartfon, Orange przygotowało opcję Bezpieczny Starter.

Bezpieczny Starter Orange posiada automatyczną blokadę dostępu do treści internetowych przeznaczonych tylko dla dorosłych oraz dodatkowo zabezpiecza przed wydatkami związanymi z połączeniami typu premium.

Starter zapewnia:

  • Blokadę treści dla dorosłych w internecie.  Dzięki niej dziecko nie natrafi na nieodpowiednie dla niego treści. Nie będzie miało dostępu do stron pornograficznych czy stron zawierających brutalne treści. Blokada działa na terenie Polski, na numerze przypisanym do startera w transmisji danych za pośrednictwem sieci mobilnej Orange. Nie działa przy połączeniu z internetem poprzez WiFi.
  • Blokada jest włączana automatycznie przy aktywacji startera, a jej wyłączenie nie jest możliwe.Blokadę połączeń z numerami specjalnymi. Chodzi o droższe rozmowy i SMS-y. Blokada jest włączona automatycznie już przy aktywacji startera.
  • Możliwość kontaktu z rodzicem nawet przy braku środków na koncie, dzięki usłudze Numer bez limitu.  Usługa jest bezpłatna. Aby ją aktywować wystarczy wysłać SMS z numerem telefonu rodzica pod bezpłatny numer 100.

Korzystanie z Bezpiecznego Starteru Orange to także dodatkowe profity. Jeśli rodzic ma telefon na abonament w Orange, może m.in. w bezpieczny i szybki sposób doładować konto dziecka. Ten sposób doładowania daje dodatkowo 20 proc. więcej kwoty doładowania do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Orange oraz transfer danych.

Bezpieczne Startery Orange kosztują 5 zł z VAT i będą dostępne już najbliższych dniach w salonach firmowych, kioskach i sklepach sieci Pepco. Taryfą startową jest Orange Smart, oferująca m.in. bonusy na Internet po każdym doładowaniu konta, dostęp do Facebooka za darmo w ramach pakietu Orange World czy możliwość skorzystania z pakietów tanich minut i SMS-ów.

Więcej informacji na stronie usługi - kliknij tutaj.