Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Orange Music w RBL.TV - odc. 10

2013-09-13 14:31:00.0|orangemusic.pl | RBL.TV

Na antenie stacji RBL.TV ruszył nowy program "Orange Music". Audycja jest efektem współpracy portalu orangemusic.pl oraz RBL.TV.

"Orange Music" to najciekawsze materiały ze strony orangemusic.pl, zapowiedzi najważniejszych letnich miejsc spotkań i koncertów, a także premierowe teledyski i zaskakujące wywiady ze znanymi artystami. Program prowadzi znana z anteny stacji Natalia Jakuła.

W dziesiątym odcinku Orange Music same piękne kobiety. Marika opowiada m.in. o pracy w telewizji i... swoich włosach, a Kasia Dereń zapowiada nową płytę i zdradza, dlaczego zdecydowała się na udział w telewizyjnym show.

Odcinek emitowany był w RBL.TV 29 sierpnia.

Premiera nowego odcinka zawsze w czwartek o 18:00, a powtórki można obejrzeć w soboty o 13:00, niedziele o 19:00, poniedziałki o 10:00 i środy o 14:00 - lub na orangemusic.pl!

Zobacz więcej materiałów w darmowej aplikacji Świat Orange!

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób