Każdy klient Orange YES może wybrać jeden rodzaj usługi i korzystać z niej bez żadnych limitów, nawet jeśli stan jego konta wynosi 0 PLN.

Korzystanie z Orange YES jest bezpłatne! Aby włączyć wybraną usługę 0 PLN/minuta albo 0 PLN/SMS w Orange, wystaczy wysłać SMS-a o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Koszt SMS-a to jedyne 15 gr. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, natomiast każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi kosztuje 2,90 PLN.

W Orange YES można korzystać z usług dodatkowych: Rozmowy bez limitu w sieci (9 PLN, ważność 31 dni); SMS-y bez limitu w sieci (6 PLN, ważność 31 dni) i SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci (10 PLN, ważność 31 dni), a także Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę.

Aby skorzystać z Orange YES, wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. By zmienić taryfę, wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia.

Wkrótce w taryfie pojawią się także pakiety internetowe. Podstawowe stawki cennikowe Orange YES to: minuta połączenia do wszystkich sieci 29 gr, SMS 15 gr, MMS 20 gr i Internet 12 gr/100kB. Konto jest ważne rok.

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziecie w tym miejscu.