Jak zmienić nazwę/adres główny firmy?

Jeśli zmieniłeś nazwę Twojej firmy lub adres jej siedziby, pamiętaj o zaktualizowaniu tych danych w Orange. Dzięki temu kolejne faktury będą wystawiane z aktualnymi danymi Twojej firmy.

Jak to zrobić?

Wybierz jeden ze sposobów, aby dokonać zmiany:

  • Zadzwoń pod numer *600 lub 510 600 600 (opłata zgodna z cennikiem operatora), o ile nowa nazwa lub adres firm są zaktualizowane na stronie CEiDG, KRS i/lub GUS. Zostaniesz poproszony o podanie kodu abonenckiego dla konta lub danych z ostatniej faktury.
  • Wyślij pismo na adres:

 Orange Polska S.A.

  ul. Jagiellońska 34

  96-100 Skierniewice

Co powinno zawierać pismo?

  • Twój numer telefonu lub numer konta abonenckiego
  • Dane firmy ze wskazaniem zmian
  • Podpis osoby upoważnionej
  • Odpis z CEiDG, KRS, GUS lub innego właściwego rejestru (dokumenty nie są wymagane, jeśli firma posiada rejestrację na stronie CEiDG, KRS i/lub GUS).

Może zdarzyć się tak, że faktura z poprzednią nazwą lub adresem została już wystawiona i wysłana zanim jeszcze złożyłeś dyspozycję zmiany. Jeśli będziesz chciał otrzymać tę fakturę już z nowym adresem lub nazwą, konieczne będzie wystawienie faktury korygującej.

W takim przypadku wyślij do nas notę korygującą lub zgłoś nam ten fakt telefonicznie. Wówczas to my wystawimy fakturę korygującą dla Twojej firmy i wyślemy ją w formie papierowej lub na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Termin

Zmiana zostanie wprowadzona w ciągu maksymalnie 7 dni.

Opłata

Zmiana danych firmowych jest bezpłatna.