Wiadomości MMS

DrukujEXPORTUJ PDF

Chcesz podzielić się swoimi emocjami? Dzięki usłudze MMS możesz wyrazić je nie tylko słowami. Przesyłaj zdjęcia, animacje i nagrania dźwiękowe łącząc je dowolnie w jedną wiadomość. Jeżeli twój aparat posiada taką możliwość możesz wysyłać i odbierać prezentacje multimedialne.

Odkryj nowe możliwości komunikowania się dzięki usłudze MMS w Orange!

Zrób zdjęcie, dodaj tekst i wyślij wiadomość MMS bliskim bądź znajomym. MMSem wyraź swoje uczucia i emocje. Spraw aby każda wiadomość była niepowtarzalna. Nawet jeśli Twój telefon nie jest wyposażony w aparat fotograficzny ciekawe zdjęcia znajdziesz na Orange World.

Twój telefon nie obsługuje wiadomości multimedialnych? Teraz to nie problem. Możesz je wysyłać i odbierać korzystając ze skrzynki MMS lub Albumu MMS. Wystarczy zalogować się na www.orange.pl i wybrać najlepszy wariant dla siebie. O każdym otrzymanym na skrzynkę MMSie powiadomimy Cię SMSem. Jeśli odbiorca wiadomości nie ma telefonu z obsługą MMS będzie mógł ją odebrać logując się w portalu www.orange.pl, a następnie wybierając Multi Box i zakładkę MMS.

Wiadomości multimedialne możesz też wysyłać na dowolny adres e-mail. Jeżeli nie posiadasz jeszcze telefonu z możliwością wysyłania MMS zapraszamy cię do Sklepu Internetowego Orange lub najbliższego punktu sprzedaży Orange, gdzie sprzedawca pomoże ci wybrać telefon, który spełni twoje oczekiwania.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się wystarczające?
wirtualny doradcazdalny dostęp