Pakiety e-bezpieczeństwo

W celu zapewnienia lepszej ochrony Twojego komputera przed zagrożeniami z internetu orange wprowadził do swojej oferty nowe pakiety e-bezpieczeństwo przygotowane we współpracy z renomowaną firmą McAfee.

Jak to działa?

Masz do wyboru 3 pakiety:

Pakiet StandardowyPakiet PlusPakiet Max
Gwarantuje skuteczną ochronę przed wirusami, spamem i oszustami komputerowymi. Twój komputer jest niewidoczny dla hakerów, dlatego włamanie do niego jest znacznie utrudnioneZabezpieczy Twój komputer firewallem, dodatkowo zapewni ochronę komunikatorów, ochroni posiadane dane oraz udostępnia funkcjonalność nadzoru rodzicielskiegoZabezpieczy Twój komputer tak jak pakiet plus, ponadto sprawdzi linki w e-mailach i komunikatorach, zablokuje dostęp do niebezpiecznych stron, a przede wszystkim stanowi ochronę dla całej sieci domowej
4,03 zł / m-c6,50 zł / m-c7,06 zł / m-c

Jak zamówić?

Możesz zamówić pakiet w sklepie orange.pl przy zakupie internetu stacjonarnego.

Lub

Jeżeli już posiadasz ofertę internetu stacjonarnego w Orange:

Neostrada Neostrada + TV

Jak zainstalować?

Po złożeniu zamówienia na pakiet e-bezpieczeństwa na Twoją skrzynkę odbiorczą w domenie @neostrada.pl otrzymasz e-mail z instrukcją pobrania oprogramowania. Po otrzymaniu e-maila:

1

kliknij na link znajdujący się w e-mailu lub skopiuj go do okna przeglądarki internetowej


2

zmień hasło po zalogowaniu - wybierz opcję "aktualizacja informacji o koncie"; możesz także zmienić swój login


3

wybierz przycisk "pobierz teraz" co spowoduje rozpoczęcie procesu instalacji


4

zaakceptuj warunki licencyjne i zastosuj się do instrukcji wyświetlanych na ekranie komputera

W przypadku problemów z zalogowaniem prosimy o ręczne wpisanie na witrynie https://pl.mcafee.com/root/login.asp?affid=666:adres email oraz hasło zgodnie ze wskazówkami, które otrzymałeś w mailu informującym o zamówieniu pakietu e-bezpieczeństwo.

Jeśli kupiłeś kolejny pakiet oprogramowania - używaj loginu i hasła takiego, jak przy aktywacji pierwszego pakietu z uwzględnieniem ewentualnych zmian, które wprowadziłeś.