Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Niekończąca się minuta ?

 •  

  Niekończąca się minuta ? (18.09.2011, 23:19)

  witam. przedłużyłem umowę z Orange na kolejny rok. podczas telefonicznej rozmowy z konsultantem przeniosłem się też z taryfy pelikan na delfin II. ów konsultant zaproponował mi usługę "niekończąca się minuta" za jedyne 2 zł. zgodziłem sie. i tu pojawia sie problem. dzwoniąc na nr kom. z sieci Orange i tak trace darmowe minuty jak traciłem je bez tej usługi... co jest grane? rozmawiałem 25 minut więc powinienem stracić 1 minute a pozostałe 24 zachować. tak się nie stało. straciłem całe 25 minut. w internecie znalazłem informacje ze usługa "niekończąca się minuta" aktywuje się po wytraceniu dostępnych darmowych minut - czy to prawda? a skoro tak to czemu konsultant Orange mnie okłamał i tego nie powiedział. jeśli skolei tak nie jest jak napisałem to co w takim razie jest powodem że tracę darmowe minuty(wszystkie nie tylko pierwszą) dzwoniąc do Orange? usługa jest aktywowana od kilku dni. proszę o odpowiedz/wyjaśnienie. pozdrawiam

 •  

  Odp: Niekończąca się minuta ? (19.09.2011, 00:46)

  Informacja z regulaminu: "W ramach Usługi Abonent ma możliwość wykonywania połączeń głosowych do sieci Orange, płacąc jedynie cennikową opłatę za pierwszą pełną minutę połączenia. Usługa wykorzystuje środki z Kwoty Abonamentu, a po jego wykorzystaniu opłaty za wykonane połączenie są doliczane dodatkowo do faktury, z wyjątkiem innych usług promocyjnych i usług dodatkowych."

  Jeżeli masz włączone jakieś inne pakiety np. Rozmowy do wszystkich lub numer ten masz ustawiony w usłudze Wybrany Numer to najpierw minuty schodzą z powyższych pakietów.

  Dopiero, gdy będziesz wykorzystywać minuty na połączenia do Orange z abonamentu, to wtedy będzie schodziła tylko 1 minuta.

  Regulamin: Niekończąca się minuta

  Jeżeli były to minuty z abonamentu a nie z innych pakietów to proponuję zgłosić reklamację.

 •  

  Odp: Niekończąca się minuta ? (27.12.2011, 09:41)

  Czy korzystanie z niekończącej się minutyu powoduje wyłączenie naliczania sekundowego?
  Z mojego zestawienia połączeń wynika, że za każde połączenie trwające krócej niż minutę w Orange płacę jak za pełną minutę. Czy to nie jest naciągania klienta?

  Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do UOKiK.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników