Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Jak wyłączyć internet w orange

 •  

  Jak wyłączyć internet w orange (29.04.2013, 17:47)

  Mam pytanie ponieważ miałem darmowe minuty do jednej osoby przez rok i dzisiaj chciało mi się bardzo internetu i wysłałem sms-a pod numer 3033 o treści FREE no i wysłało mi sms-a " Witamy w Orange Free na karte. Po doładowaniu konta otrzymasz bezpłatny bonus - nawet 6gb na połaczenia z internetem a do tego rozmowy za 29gr/min" wszystko fajnie pięknie ja dzwonie do pewenej osoby i mi zabiera pięniądze , no i teraz wysłałem sms-a o tresci nr telefonu pod nr 101 i przysłało mi "Usługa numer bez limitu jest niedostępna w twoim planie taryfowym. Pozdrawimy Orange" . Czy dałoby rade usunąć internet i właczyć taryfę darmowe minuty do jednej osoby ?? Proszę odpiszcie bo to ważne dziękuje.

 •  

  Odp: Jak wyłączyć internet w orange (30.04.2013, 00:27)

  to jest odpowiedź na post:

  Mam pytanie ponieważ miałem darmowe minuty do jednej osoby przez rok i dzisiaj chciało mi się bardzo internetu i wysłałem sms-a pod numer 3033 o treści FREE no i wysłało mi sms-a " Witamy w Orange Free na karte. Po doładowaniu konta otrzymasz bezpłatny bonus - nawet 6gb na połaczenia z internetem a do tego rozmowy za 29gr/min" wszystko fajnie pięknie ja dzwonie do pewenej osoby i mi zabiera pięniądze , no i teraz wysłałem sms-a o tresci nr telefonu pod nr 101 i przysłało mi "Usługa numer bez limitu jest niedostępna w twoim planie taryfowym. Pozdrawimy Orange" . Czy dałoby rade usunąć internet i właczyć taryfę darmowe minuty do jednej osoby ?? Proszę odpiszcie bo to ważne dziękuje.  Zmieniłeś ofertę na Orange Free na kartę, gdzie usługę Numer bez limitu w Orange na kartę nie jest dostępna.

  Możesz powrócić do poprzedniej oferty, ponownie aktywować usługę oraz dodatkowo wykupić pakiet internetowy.
  Pakiety internetowe znajdziesz TUTAJ.

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  Odp: Jak wyłączyć internet w orange (05.06.2013, 20:22)

  to jest odpowiedź na post:  Zmieniłeś ofertę na Orange Free na kartę, gdzie usługę Numer bez limitu w Orange na kartę nie jest dostępna.

  Możesz powrócić do poprzedniej oferty, ponownie aktywować usługę oraz dodatkowo wykupić pakiet internetowy.
  Pakiety internetowe znajdziesz TUTAJ.  ale czy da się wyłączyć całkowicie internet w telefonie??

 •  

  Odp: Jak wyłączyć internet w orange (05.06.2013, 23:03)

  to jest odpowiedź na post:  ale czy da się wyłączyć całkowicie internet w telefonie??  Nie da się.

  JEżeli nie chcesz korzystać z Internetu w telefonie, możesz usunąć w ustawieniach profile internetowe lub wprowadzić błędne ustawienia.

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  Odp: Jak wyłączyć internet w orange (12.12.2013, 18:29)

  Ale jeśli się nie mylę to usuwając bądź zmieniając profile internetowe nie będę miał możliwości wysyłania i odbierania mms'ów ?? ??

aktualnie na forum znajduje się 630 gości i 2 zalogowanych użytkowników