Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

Brak mms.

 •  

  Brak mms. (09.04.2012, 09:28)

  Może ktoś z forumowiczów ma pomysł na eliminacje tej ważnej usterki. Mianowicie nie mogę odbierać mms mimo konfiguracji sms z strony orange, a nawet wprowadzenia ustawień telefonu ręcznie. 

 •  

  Odp: Brak mms. (09.04.2012, 11:20)

  Mam ten sam problem. jeśli udało się Panu go rozwiązać proszę opisać jak. Dodam, że miałam mmsy i po jakimś czasie po prostu nie mogłam wysyłać.

 •  

  Odp: Brak mms. (10.04.2012, 16:09)

  standard, problem znany od bardzo dawna, niestety nikt z orange się nie pofatygował żeby cokolwiek z tym zrobić. Sieć ma użytkowników głęboko w poważaniu. Ja nie mam mmsów już od prawie dwóch lat, działały przez jakiś miesiąc od kupna telefonu.

 •  

  Odp: Brak mms. (10.04.2012, 17:48)

  Rozwiązałem problem. Po pierwsze zainstalowałem ustawienia do mms, ale ręcznie (te, które są na stronie Orange), po drugie po wymianie informacji z Samsungiem dostałem taką wskazówkę:
  - przytrzymać przycisk wyłączania telefonu (z prawej strony obudowy), aż do pojawienia się okienka opcje telefonu. Tam należy aktywować drugą pozycję "tryb sieci danych".
  I na razie działa.

 •  

  Odp: Brak mms. (13.04.2012, 12:48)

  Aby nie było problemów z MMS-ami tak jak napisałeś - trzeba włączyć transmisję danych. Tylko pamiętaj że po włączeniu transmisji danych telefon może łączyć się samoczynnie z internetem i będą pobierane za to opłaty.

 •  

  Odp: Brak mms. (02.06.2012, 09:43)

  mi naprzyklad w zwijanym pasku nie dziala przycisk transmisji danych...wogole sie nie zaswieca a w menu zalacza..to najlepsze posiadam gowniana karte z napisem idea z przed dobrych 6 lat i pakiety danych nie dzialaja na niej..ale juz po wlozeniu  3 letniej czarnej karty z napisem orange wszystko chula bez problemu..co za gowniana siec..zal..

 •  

  Odp: Brak mms. (03.06.2012, 23:14)

  To sprawdź czy działa internet jak włożysz kartę do innego telefonu. Jeśli nie to zadzwoń do BOK aby sprawdzić czy po stronie usług jest wszystko ok. Jeśli tak to się idzie do salonu i wymienia kartę. Uwierz mi to nie boli i nie jest takie trudne. 

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników