Mam co robić
w letnie
wieczory
Nowe
pakiety
nc+

Zamów telewizję nc+ oraz internet mobilny

Zostaw swoje dane lub wyślij SMS na numer 6500 o treści "NC PLUS", a skontaktujemy się z Tobą.

W pakiecie otrzymasz:

  • Dostęp do pakietów TV nc+

    zobacz listę wszystkich kanałów
  • Internet mobilny Orange LTE FreeNet z pakietem
    danych od 40 GB oraz nielimitowanym LTE
    z prędkością do 10Mb/s (po wykorzystaniu pakietu podstawowego)

  • Router LTE

Nowe
pakiety
nc+
40 GB
internetu
mobilnego
LTE

film

xHD
Najlepsze filmy w jakości HD.
xHD
Najlepsze filmy i seriale akcji w jakości HD.
xHD
Najlepsze europejskie produkcje telewizyjne: hity filmowe, adaptacje bestsellerów, seriale i telenowele nadawane przez całą dobę w polskiej wersji językowej.
xHD
W ramówce kanału pojawiają się seriale akcji, komediowe, obyczajowe oraz animowane.

axn HD

xHD
Najlepsze filmy i seriale w jakości HD.
xHD
Szeroki wybór różnych gatunkowo programów w połączeniu z perfekcyjną jakością.

tvn fabuła

xHD
Najlepsze filmy i seriale w jakości HD.
xHD
Kanał prezentujący filmy i seriale rozrywkowe.
Polsat Romans to propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Jest to kanał w ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.
Polskie filmy fabularne, dokumentalne, animowane i kroniki.
Wstrząsające przestępstwa, intrygi i sensacje, które zaskakują i trzymają widzów w napięciu, zapewniając niesamowite zwroty akcji. Widzowie mogą tu obejrzeć między innymi seriale kryminalne takie jak "Podkomisarz Brenda Johnson", "Bez śladu" czy "CSI NY", "CSI Vegas".
Ramówkę kanału wypełniają seriale produkcji Telewizji Polskiej, emitowane są także seriale zagraniczne oraz filmy fabularne.
pierwszy kanał filmowy w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Na antenie Stopklatki TV każdy widz znajdzie coś dla siebie - szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.
Widzowie cbs drama mogą oglądać najbardziej znane eriale telewizyjne z największej na świecie biblioteki.
Kanał proponuje filmy i seriale, które zainteresują widzów o szerokich horyzontach i ogromnej fantazji. Scifi prowadzi widzów przez świat pełen obcych, nadnaturalnych zjawisk, aby na końcu dotrzeć do miejsca, gdzie zacierają się granice i wszystko staje się możliwe.
Kanał kryminalny, rozrywka na światowym poziomie.
Amerykańska i światowa filmowa fantastyka, kultowe seriale i kinowe przeboje.
Kino rozrywkowe w czystej postaci z filmami nieprzerywanymi reklamami.
Kanał oferuje widzom najlepsze programy o charakterze familijno- rozrywkowym produkcji amerykańskiej, europejskiej i polskiej.
CBS Action to wybuchowa mieszanka amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcie thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji.
Przedstawia najwspanialsze kino z całego świata- nie tylko komercyjne przeboje, ale także prodykcje awangardowe, niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.
Najlepsze filmy i największe gwiazdy srebrnego ekranu: od Brando do Hepburn, od Newmana do De Niro, od Eastwooda do Nicholsona.
xHD
Jest to nowa propozycja programowa, oferująca wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. FOX Comedy HD przedstawi zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki.

comedy central

xHD
Kultowy amerykański kanał komediowy, światowe komedie, seriale, programy satyryczne.

Paramount HD

xHD
Najlepsze filmy i seriale w jakości HD.

universal HD

xHD
Najlepsze filmy i seriale w jakości HD.
xHD
Kanała korzysta z obszernych zbiorów wytwórni Matro- Goldwyn - Mayer, Samuel Goldwyn Orion Pictures oraz United Artists.Stacja prezentuje głównie filmy z lat 80. i 90. XX wieku.

sport i motoryzacja

n sport HD

xHD
Kanał sportowo- informacyjny. Tylko tu zobaczysz transmisje wszystkich meczy najlepszej piłkarskiej ligi świata- Ligi Mistrzów.
xHD
Relacje na żywo,serwisy informacyjne co godzinę, profesjonalny komentarz znanych i lubianych kometatorów sportowych, występy najlepszych sportowców.
xHD
Kierowana do mężczyzn telewizja tematyczna z mocnym akcentem motoryzacyjnym w jakości HD.

BBC Brit

xHD
BBC Brit oferuje widzom to, co najlepsze w brytyjskiej telewizji. Prezentujemy światowej klasy programy, inteligentne komedie, ambitne seriale rozrywkowe, a także prawdziwe historie z życia wzięte. Kanał pokazuje wielokrotnie nagradzane produkcje od nowości po klasykę, tworzone przez największe gwiazdy ekranu i najlepsze ekipy, które gwarantują fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny.

eurosport hd

xHD
Najważniejsze wydarzenia sportowe nadawane w HD.
xHD
Najważniejsze wydarzenia sportowe nadawane w HD.
Kanał sportowy emitujący cogodzinny serwis informacyjny. Transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa.
Sportklub umożliwia swoim widzom oglądanie rozgrywek sportowych.
Telewizja dla mężczyzn. Dostępne tylko w technologii satelitarnej.
Extreme Sports Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanymi z nimi stylowi życia.
Kanał nadaje programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu.
xHD
Pasjonujące dokumenty i programy: osiągnięcia cywilizacyjne różnych kultur i społeczności.

dla dzieci

mini mini HD

xHD
Najlepsze seriale animowane dla najmłodszych
xHD
Najlepsze seriale animowane dla najmłodszych.
xHD
Kanał pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Dzieci zobaczą tutaj takie bajki jak: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Miś Fantazy", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy" i "Pszczółka Maja". Szczególną uwagę poświęcono najmłodszym, dla których przygotowano codziennie i aż godzinne pasmo "Wieczorynki", codziennie od 19.00 do 20.00.
Edukacyjna stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży.
Seriale dla najmłodszych widzów, np. Klub Przyjaciół Myszki Miki.
Kanał nadający seriale, programy i filmy przeznaczone dla dzieci i młodzieży.
Najlepsze seriale animowane dla najmłodszych wprost z wytwórni Disneya.
Kanał, który tworzy przyjazne i bezpieczne środowisko zabawy i rozrywki dla najmłodszych.
Kanał nadaje kultowe kreskówki, specjalnie dla najmłodszych widzów.
To kanała skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie można obejrzećinteraktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.Kanał emitowany jest w formacie 16:9
Kanał dla dzieci do lat 3.
Kanał dla dzieci 0-6 lat. Dzięki niemu nauka jest bezpieczna, przyjazna i połączona z zabawą.
Ponadczasowa animowana rozrywka dla całej rodziny. Kanał prezentuje kreskówki z takimi gwiazdami jak „Scooby-Doo”, „Tom i Jerry”, „Zwariowane melodie” i „Flintstonowie”. Boomerang zajmuje specjalne miejsce w sercach rodziców, którzy często sami dorastali w towarzystwie bohaterów goszczących na jego antenie. Młodsi widzowie z pewnością nie będą mogli oderwać oczu od przygód bohaterów takich kreskówek, jak: „Różowa Pantera”, „Garfield”, „Kocia Ferajna” czy „Hong Kong Fu-i”.

cartoon network

Jeden z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych dla dzieci emitujący znane na całym swiecie seriale animowane pełne humoru, akcji i przygód.

kultura, nauka, świat

xHD
Kanał dokumentalny prezentujący filmy o rozmaitej tematyce. Od społecznej i historycznej, poprzez kulturalną -biografie sławnych aktorów, muzyków, pisarzy i malarzy, aż do pozycji przyrodniczych, kręconych z rozmachem i pokazujących w nasyconych olorach piękno współczesnego świata.
xHD
Kanał przedstawiający cuda świata, kulturę,nauke i historie naturalną w najwyższej jakość HD.
xHD
Kanał przyrodniczy prezentujący wielokrotnie ngradzane filmy popularnonaukowe. Opisuje dziką przyrodę, świat zwierząt i roślin, zjawiska naturalne oraz efekty zmian klimatycznych.
xHD
Kanał nadający programy dokumentalne, naukowe, przyrodnicze i przygodowe w jakości HD.
xHD
Kanał dokumentalno- historyczny, poświęcony hisotorii świata i Polski.
Kanał historyczny, oparty na własnych produkcjach tvp.
Kanał kulturalny dla wymagającej widowni: literatura, stuka, muzyka.
Pierwszy polski kanał telewizyjny o profilu edukacyjno-poznawczym. Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego. Najmłodsi, oglądając ulubione bajki, uczą się angielskiego słownictwa. Młodzież poszerza swoją wiedzę oraz przeżywa prawdziwe przygody wraz z uczestnikami reality show. Programy poradnikowe pomagają rozwiązywać codzienne problemy. Popołudniowe i wieczorne pasma FOKUS TV to bogata oferta programów, stanowiących gratkę dla pasjonatów historii, podróży, przyrody czy tematyki społecznej. W weekendy widzowie mają szansę obcować z najważniejszymi pełnometrażowymi filmami dokumentalnymi z całego świata. Oglądając FOKUS TV można rozwijać swoje pasje i zainteresowania, poszerzać wiedzę, poznawać zarówno najdalsze zakątki Ziemi, jak i tę rzeczywistość, która otacza nas na co dzień. FOKUS TV otwieraświat, podając wiedzę w przystępny sposób, a takżeedukując poprzez zabawę i rozrywkę.
Travel channel- przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje czy niezapomniane podróże.
Najnowsze osiągnięcia nauki i tehniki prezentowne przez pasjonatów.

animal planet

xHD
Seriale i filmy przyrodnicze.

BBC Earth

xHD
Różnorodne tematy, wielokrotnie nagradzane programy i filmy dokumentalne, swiat w całej jego różnorodności.
xHD
Arte HD to francusko-niemiecki kanał telewizyjny prezentujący, nadawane w wysokiej rozdzielczości, programy kulturalne, reportaże ze świata sztuki i nauki oraz tzw. ambitne kino.
xHD
Seriale i filmy przyrodnicze.
xHD
Pasjonujące dokumenty i programy: osiągnięcia cywilizacyjne różnych kultur i społeczności.

History 2

Kanał nadający programy dokumentalne, naukowe, przyrodnicze i przygodowe.

rozrywka, moda, muzyka

kuchnia + HD

xHD
Telewizja o tematyce kuchennej, programy o gotowaniu.
xHD
Kanał prezentujący programy związane z projektowaniem, budową i wystrojem domów, mieszkań i ogrodów.
xHD
Program telewizyjny TVN nadawany w jakości HD.
xHD
Rozrywkowa telewizja na najwyższym poziomie, tematyczne bloki programowe.
xHD
Telewizja kobieca o tematyce lifestylowej w jakości HD.
xHD
Kanała nadaje znane i lubiane filmy oraz seriale. Dostepne tylko w technologii satelitarnej.
xHD
Informacje, publicystyka, filmy i rozrywka w jakości HD.
xHD
Informacje, publicystyka, filmy i rozrywka w jakości HD.
xHD
Informacje, publicystyka, filmy i rozrywka w jakości HD.
xHD
Historie z życia wzięte oraz uniwersalne tematy, interesujące dla odbiorców na całym świecie, przedstawianie postaci programów na żywo a także fabuloryzowanych. Program TLC obejmuje wszelkiego rodzaju formaty - od reality shows, poprzez programt typu "makeover" po programy kulinarne i przyrodnicze.
xHD
Inspirujący i angażujący kanał rozrywkowy dla kobiet. Kanał produkuje znane i nagradzane filmy pełnometrażowych. Oferuje również seriale fabularne oraz przełomowe produkcje dokumentalne, dlatego współpracują z nami znane i silne kobiety takie jak Heidi Klum, Jennifer Aniston czy Gwyneth Paltrow.
xHD
Najbardziej wciagające historie kryminalne, których głównymi bohaterami są eksperci poszukujący rozwiązania zagadek.
xHD
Najpopularniejszy kanał muzyczny, najnowsze przeboje,najlepsi wykonawcy i teledyski w jakości HD.
Retransmisje najciekawszych programów telewizji publicznej.
Polskie programy rozrywkowe.
Kanał stworzony specjalnie na potrzeby polskojęzycznej widowni. Ramówka stacji jest skonstruowana z wybranych elementów bieżącej oferty programowej Telewizji Polsat oraz z jej najlepszych zasobów archiwalnych.
Puls 2 jest uzupełnieniem i rozwinięciem oferty programowej tv Puls. Ramówka kanału powstała z myślą o kobietach i młodych rodzinach.
Kanał o charakterze społeczno- interwencyjnym.Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorosli Polacy, osoby w wieky 25-59 lat. Wyróżnikiem kanału jest przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy mogą współtworzyć stację.
Na antenie kanału prezentowane są filmy, seriale i rozrywka. Dostępne tylko w technologii satelitarnej.
Kanał emituje oryginalne wersje popularnych w Polsce programów. Niektóre z nich są emitowane w oryginalnej ścieżce językowej. Dostępne tylko w technologii satelitarnej.
Naklepsze światowe seriale, filmy animowane w paśmie Junior TV, znakomite weekendowe kino dla całej rodziny oraz prezentowane zawsze od godziny 20:00 filmy: komedie, trzymające w napięciu kino akcji i produkcje przygodowe.
Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.
Kanał muzyczno-rozrywkowy.
Teledyski, koncerty i programy rozrywkowe 24h/dobę.
Polski kanał poświęcony szeroko rozumianej muzyce z nurtu rocka i popu. Na antenie stacji pojawią się formaty prowadzone przez dziennikarzy muzycznych znanych z radiowej aktywności.
Nowy kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych. Format muzyczny kanału VOX Music TV to radosne brzmienie skierowane do dorosłego odbiorcy. Program stacji pozwala widzowi powrócić do czasów młodości i beztroskiej zabawy, dzięki czemu wprawia go w dobry nastrój i wywołuje pozytywne emocje.
Polski kanał poświęcony szeroko rozumianej muzyce z nurtu rocka i popu. Na antenie stacji pojawią się formaty prowadzone przez dziennikarzy muzycznych znanych z radiowej aktywności.
Polonia 1
Pierwsza całodobowa stacja oferująca telezakupy.
Kanał muzyczno-rozrywkowy.
Kanał muzyczno-rozrywkowy.
Muzyczna telewizja młodzieżowa.
Muzyczna telewizja młodzieżowa.
Informacyjno-publicystyczny program nadawany ze Śląska w jakości HD. Zawiera również programy rozrywkowe i hobbystyczne.
Kanał muzyczny nadający muzykę z nurtów urban i world music.
Rozrywkowa telewizja na najwyższym poziomie, tematyczne bloki programowe.

MTV

Najpopularniejszy kanał muzyczno -rozrywkowy.
Telewizja dla kobiet o tematyce lifestylowej. Dostępne tylko w technologii satelitarnej.
kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdują się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.
Wielokrotnie nagradzany kanał emituje dokumentalne seriale kryminalne, pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, przepełnione emocjami edyczne seriale dokumentalne oraz inne programy, które ukazują prawdziwe życie.
Seriale i filmy przyrodnicze.
Polski kanał dokumentalno- kryminalny poświęcony śledztwom w sprawach o zbrodnie i najpoważniejsze występki.
Hity muzyczne światowych list przebojów, wywiady z gwiazdami oraz koncerty. W ramówce znajdują się także programy reality show.
Programy muzyczne, teledyski, wywiady z gwiazdami.
Inspirujące pomysły na życie- od propozycji urządzania domów, po nowe przepisy na ciekawe dania, porady jak byc lepszymi rodzicami i wkazówki jak żyć zdrowo i szczęśliwie.
Programy muzyczne, teledyski, wywiady z gwiazdami.

informacje

TVN 24

xHD
Kanał informacyjny, zawsze pierwszy tam, gdzie dzieje się coś ważnego. W rozdzielczości HD.
xHD
Kanał publicystyczno-inforacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie. Na ramówkę stacji składają sie liczne programy informacyjne i publicystyczne, a także autorskie formaty kulturalne i społeczne poświęcone tematyce międzynarodowej. Stacja jest rozszerzeniem treści emitowanych przez kanał POLSAT News.
24 godzinny kanał informacyjny dla interesujących się biznesem i ekonomia w Polsce i na świecie.
Kanał informacyjny, zawsze pierwszy tam, gdzie dzieje się coś ważnego.
Informacja, publicystyka, reportaże, dokumenty,dokumenty, wiadomości lokalne.
TVP Regionalna - blok programowy, będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich oddziałów terenowych Telewizji Polskiej.
24 godzinny kanała dla interesujących się biznesem i ekonomią w Polsce i na świecie.
Polski kanał o profilu publicystyczno - informacyjnym. Wiadomości, publicystyka i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże.
Francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych.

CNBC Europe

Lider na rynku telewizji o tematyce finansowej prezentującej główne wydarzenia dnia. Dostarcza bieżące informacje z parkietów i rynków, jak również szczegółowe analizy oraz wywiady z liderami biznesu.CNBC zostało stworzone w 1989 roku przez kosubSiteorację NBC. Gdy nowo powstała sieć kablowa zdecydowała się na transmisję bezpośrednio z parkietu nowojorskiej giełdy, CNBC wykorzystało okazję, by w krótkim czasie stać się wiodącym kanałem informacyjnym o tematyce finansowej.
Prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branzy finansowej.

BBC World

24-godzinny kanał informacyjny prezentujący najświeższe wiadomości z całego świata, z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.BBC World jest integralną częścią BBC i wraz ze stacją radiową BBC World Service dostarcza widzom i słuchaczom serwisy informacyjne zawierające aktualności ze świata, wywiady, raporty ekonomiczne, wyniki sportowe i prognoza pogody.
Francuski serwis informacyjny nadający co pół godziny serwisy newsowe i reportaże, kroniki lifestylowe, porterety znanych postacji, pogramy kulturalne.
CNN posiada 45 redakcji oraz ponad 1100 afiliatów na całym świecie, z którym współpracuje za pośrednictwem CNN Newsource.
Polski kanał telewizyjny o profilu informacyjno- rozrywkowym.