Orange Ekstra Numer

Potrzebujesz drugiego numeru telefonu, a nie chcesz nosić dwóch aparatów telefonicznych? Orange przygotował innowacyjną usługę, która umożliwia posiadanie dwóch numerów telefonu komórkowego na jednej karcie SIM!

Dotychczasowy numer główny oraz nowy Orange Ekstra Numer są jednocześnie widoczne w sieci i mogą przyjmować połączenia i SMS-y. Orange Ekstra Numer jest w pełni niezależnym numerem telefonu, z którego można wykonywać połączenia, wysyłać SMS-y i MMS-y. Usługa ta działa zarówno w taryfach indywidualnych jak i biznesowych.

Orange Ekstra numer sprawdza się idealnie, kiedy nie chcesz podawać swojego głównego numeru np. przy sprzedaży przedmiotów na serwisach aukcyjnych/ogłoszeniowych, rejestracjach na serwisach randkowych lub po prostu, gdy chcesz posiadać dodatkowy numer w jednym telefonie komórkowym. Co ważne wszystkie połączenia przychodzące na Orange Ekstra Numer są zaznaczone przez znacznik #2 dołączony do numeru telefonu dzwoniącego. Tak, więc zawsze wiesz, na jaki numer jest połączenie przychodzące. Jeśli Twoje ogłoszenie jest już nieaktualne, w każdej chwili możesz wyłączyć usługę i nikt nie będzie zawracał Ci głowy w sprawie nieaktualnego ogłoszenia.

Twój Ekstra Numer może być dostępny jedynie o wybranych godzinach w wybrane dni tygodnia. Aktywuj bezpłatną usługę Kalendarz Dostępności i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności. Korzystając z Kalendarza Dostępności na Ekstra Numerze nie możesz na nim aktywować Halo Grania.

Orange Ekstra Numer można aktywować na trzy sposoby:

  • przez internet w Orange On-line Mój Orange
  • wyślij SMS-a o treści EN na bezpłatny numer 8041 lub
  • wybierz krótki kod *121*# i wciśnij przycisk połączenia

Aktywacja usługi zostanie potwierdzona SMS-em zawierającym przydzielony numer oraz datę jego ważności. Po upłynięciu okresu ważności usługa zostanie automatycznie przedłużona. W przypadku ofert na abonament i ofert mix będzie to w pierwszym dniu kolejnego cyklu rozliczeniowego. Dla ofert na kartę nastąpi to po miesiącu od aktywacji usługi.

Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?