oferta na kartę

jestem w Orange
na kartę
chcę dołączyć
do Orange na kartę
Informacja o przeniesieniu na taryfę Orange POP użytkowników planów taryfowych Nowy POP, Orange Go, Orange Music i Jedna Idea na kartę oraz o zamknięciu w/w planów w dniach 7 – 10 kwietnia 2014 roku.
rozwiń
Informujemy, że w dniach 7- 10.04.2014 w ofercie Orange na kartę oraz Zetafon zostaną zamknięte następujące plany taryfowe: Nowy POP, Orange Go, Orange Music i Jedna Idea na kartę. Abonenci w/w planów taryfowych zostaną automatycznie i bezpłatnie przeniesieni na plan taryfowy Orange POP (regulamin i cennik). Zmiana planu taryfowego stanowi zmianę warunków umowy i daje Abonentom:

  • oferty na kartę w w/w taryfach prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do dnia 11 kwietnia 2014 r.
  • ofert Zetafon i Minutofon w w/w taryfach prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do dnia 11 kwietnia 2014 r. W razie skorzystania z prawa wypowiedzenia umowy Orange Polska S.A. nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentom ofert Zetafon i Minutofon.


Pozdrawiamy,
Orange
Informacja o obniżce ceny za minutę połączenia w taryfach na kartę Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę i usłudze Ekstra Numer od dnia 11 marca 2014 r.
rozwiń