o Telewizji Tu i Tam

Telewizja Tu i Tam to serwis z dostępem do bogatej oferty telewizyjnej, w którym znajdziesz ulubione kanały tv online, bogatą bibliotekę filmów na życzenie (VoD) oraz programy i filmy dla dzieci. Wystarczy, że masz dostęp do komputera, tabletu lub smartphona oraz Internetu. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach czy z wizytą u znajomych do serwisu Telewizja Tu i Tam będziesz miał dostęp za pośrednictwem portalu orange.pl.

katalogu wypożyczalni filmów VoD znajdziesz wszystkie oferowane pozycje. Filmy są prezentowane według kategorii tematycznych.

Dostępne sposoby płatności za wypożyczanie filmów na orange.pl to:

 • płatność na fakturze za usługi telekomunikacyjne Orange
 • przelew bankowy
 • karta kredytowa
 • promocyjny kupon

Pamiętaj, że odtwarzanie materiałów wideo (filmów, kanałów tv, programów on demand) dostępnych w ofercie Telewizji Tu i Tam możliwe jest tylko na terytorium Polski, z maksymalnie 4 urządzeń jednocześnie.

Jeżeli po uruchomieniu zakupionego filmu player Microsoft Silverlight zatrzyma się na kroku "pobieranie licencji", należy wejść do zakładki moje zakupy i stąd uruchomić film. Jeżeli film nie uruchomi się z zakładki moje zakupy, proponujemy odświeżyć stronę przeglądarki internetowej.

Żeby oglądać kanały TV w telewizji online, musisz mieć wykupiony lub przyznany jeden z pakietów filmów i kanałów tv. W pakiecie Premium - oprócz kanałów tv - uzyskasz również dostęp do filmów dla dzieci w Disney na żądanie.

Moje zakupy - w tym miejscu możesz obejrzeć filmy oraz pakiety do których posiadasz dostęp, możesz sprawdzić historię swoich zakupów, a także przy wykorzystaniu opcji "zgłoś" możesz zgłosić problem dotyczący zakupionego przez Ciebie filmu.

Pamiętaj o tym, że aby mieć dostęp do filmów i wybranych kanałów tv oferowanych w ramach serwisu Telewizja Tu i Tam musisz posiadać aktualny login/hasło dla portalu orange.pl.

Klienci Orange będący użytkownikami usług stacjonarnych Orange powinni zarejestrować się na portalu orange.pl, posługując się numerem usługi stacjonarnej Orange i numerem PIN * (numer do automatycznej obsługi Klienta w Biurze Obsługi 510 100 100) lub za pomocą pytań weryfikacyjnych na portalu orange.pl.
* PIN można uzyskać dzwoniąc do Biura Obsługi 510 100 100 i ustalając go z doradcą

Ważne:
Jeśli jesteś już zarejestrowany/a na portalu orange.pl zaloguj się
Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany/a na portalu orange.pl zarejestruj się

wymagania techniczne
W przypadku korzystania z Telewizji Tu i Tam na urządzeniach stacjonarnych:
 • Komputer osobisty z dostępem do sieci Internet o przepustowości co najmniej 1024kB/s
 • Przeglądarka internetowa Microsoft Internet Explorer 7.0, Mozilla Firefox 3.X, Apple Safari 5.X lub ich nowszych wersji
 • Włączona opcja obsługi plików cookies oraz obsługi JavaScript
 • Aktualne oprogramowanie lub plugin Adobe Flash Player (10.1 lub nowsze), plugin Silverlight (4.0 lub nowsze)
Pamiętaj, że odtwarzanie filmu w dużym stopniu zależy od szybkości Twojego łącza oraz indywidualnych ustawień komputera. Przed korzystaniem należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju firewalle, programy antywirusowe i programy typu p2p, które mogą wpłynąć na jakość transmisji. Właściwości sieci mają wpływ na jakość odtwarzania materiału.
W przypadku korzystania z Telewizji Tu i Tam na urządzeniach mobilnych z systemem:
 • Android (wersja minimum 2.2): konieczne jest pobranie bezptatnej aplikacji z Google Play
 • iOS: konieczne jest pobranie bezptatnej aplikacji z Apple Store
 • Windows Phone (wersja minimum 7): konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji z Windows Phone Polska
Odtwarzanie filmów i kanałów TV z oferty Telewizji Tu i Tam na urządzeniach mobilnych nie wpływa na zużycie Twojego transferu danych.

Telewizja Tu i Tam - poznaj usługę [wideo]

Materiały audiowizualnych usług medialnych na żądanie, w tym Materiały wideo, udostępniane są drogą elektroniczną na zasadach Regulaminu serwisu "Telewizja Tu i Tam" przez Orange Polska S.A. z siedzibą i adresem w Warszawie (02-326) przy Al. Jerozolimskich 160, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010681; REGON 012100784, NIP 526-02-50-995; z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 3 937 072 437 zł.

Strona internetowa usługodawcy: www.orange.pl

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego Orange Polska S.A.:
801 505 505 - zamawianie/modyfikacja usług, statusowanie zleceń, rozliczenia z Orange, reklamacje, Centrum Obsługi Telefonicznej (COT)

Adres do korespondencji w sprawach dotyczących klientów:
Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

W sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie w tym Materiałów wideo dostępnych w ramach serwisu "Telewizja Tu i Tam" organem właściwym jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa