o pakiecie filmów i kanałów tv

W poniższych zakładkach znajdziesz instrukcję, gdzie znajdziesz swój pakiet filmów i kanałów tv w aplikacji mobilnej Telewizja Tu i Tam i/lub na dekoderze usługi Orange TV.

gdzie znajdziesz pakiet na poszczególne systemy operacyjne:


Ważne:
Aby móc skorzystać z materiałów dostępnych w Pakiecie Filmów i Kanałów musisz być klientem Orange Polska zarejestrowanym na portalu orange.pl.

  • Jeśli jesteś już zarejestrowany/a na portalu orange.pl zaloguj się
  • Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany/a na portalu orange.pl zarejestruj się

Wymagania:
a) wersja minimum 2.2
b) konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji Telewizja Tu i Tam na tablety i smartfony z Google Play.


Instrukcja:

  • 1 Po zalogowaniu się do aplikacji będziesz miał dostęp do "Mojego pakietu" z biblioteką 30 filmów na żądanie (dotyczy pakietu Full)
  • 2 W zakładce "TV" będziesz miał dostęp do 45 kanałów tv online z informacją o aktualnym programie danego kanału

Po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym zaloguj się do niej podając hasło i login, ustalone podczas twojej rejestracji na portalu orange.pl. Pamiętaj, że aby móc korzystać z materiałów wideo dostępnych w ramach pakietu musisz być w zasięgu sieci Internet (WiFi lub 3G/LTE) i znajdować się na terenie Polski. Przekazywanie swojego loginu i hasła osobom trzecim w celu skorzystania z dostępu do promocyjnych materiałów wideo jest zabronione.

Jeśli dodatkowo posiadasz usługę Orange TV, biblioteka filmów na życzenie oferowana w ramach Pakietu Filmów i Kanałów będzie dla Ciebie dostępna również z pozycji twojego dekodera w katalogu Wideo na życzenie.