Xiaomi Redmi Mi Mix 2S  (Biały)

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 114 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24
Dobierz ofertę
Chwilowy brak w sklepie internetowym.

Opis

Xiaomi Redmi Mi Mix 2S

Łączący sztukę z technologią smartfon Mi Mix 2S to prawdziwy flagowiec Xiaomi. Wyposażony w najnowszy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 845 i inteligentną podwójną kamerę. Mi MIX 2S oferuje niesamowitą jakość zdjęć dzięki zastosowaniu dwóch obiektywów. Ten flagowy, podwójny aparat ma duże piksele (1.4μm) i dwupikselowy autofocus - poprawia jasność i jakość zdjęć, jednocześnie radykalnie poprawiając prędkość ustawiania ostrości, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Funkcje sztucznej inteligencji pozwalają na automatyczny wybór sceny i parametrów aparatu, aby wykonać najlepsze zdjęcie. Snapdragon 845 to flagowy procesor tego roku. Ciesz się wyższą liczbą klatek na sekundę, grając nawet w gry wymagające największej ilości zasobów, a wszystko to przy niższym zużyciu energii i emisji ciepła. Mi Mix 2S oferuje 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej. Smartfon obsługuje bezprzewodowe ładowanie w oparciu o standard Qi (w komplecie oferowana jest ładowarka przewodowa).
Najważniejsze cechy
Wyświetlacz 5.99 cala FHD
Duży bezramkowy ekran o proporcjach 18:9 z wysoką rozdzielczością. Idealne odwzorowanie każdego najmniejszego szczegółu.
Procesor 8 - rdzeniowy Snapdragon 845
Płynna, szybka praca systemu operacyjnego, niskie zapotrzebowanie na energię. Najlepszy i najszybszy procesor obecnie dostępny na rynku.
Podwójny główny aparat 12MP+12MP AI
Doskonałej jakości zdjęcia. Obsługa funkcji automatycznego doboru sceny i parametrów zdjęcia
Wbudowana pamięć 64GB
Pojemna pamięć na osobiste pliki: zdjęcia, firmy, muzykę, dokumenty.